Jrk nr |
Osaleja nimi |
Organisatsiooni/
asutuse nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) ja muu info |
|
|
|
|
1. |
Karl Õmblus |
Võrtsjärve Ühendus |
tegevjuht (osaleb 18.-19. veebruar) |
2. |
Anneli Viitkin |
Võrumaa Partnerluskogu |
juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar) |
3. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
4. |
Marika Kose |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
meetmespetsialist (osaleb 18.-19.veebruar) |
5. |
Aivar Kuuskvere |
Võrtsjärve Ühendus |
juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar) |
6. |
Kaire Sardis |
Jõgevamaa Koostöökoda |
projektijuht (osaleb 18. veebruar) |
7. |
Ene Sarapuu |
Kodukant Läänemaa |
tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
8. |
Anu-Lii Jürman |
Kodukant Läänemaa |
juhatuse esimees (osaleb 18.-19.veebruar) |
9. |
Deiw Rahumägi |
Nelja Valla Kogu |
juhatuse esimees / tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
10. |
Tiiu Rüütle |
Põlvamaa Partnerluskogu |
tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
11. |
Haimar Sokk |
|
moderaator (osaleb 19.veebruar) |
12. |
Aili Keldo |
Valgamaa Partnerluskogu |
kogukonna meetmete (Valged laigud, Väärt elukeskkond, Külakukkur) koordinaator (osaleb 18.veebruar) |
13. |
Aile Viks |
Valgamaa Partnerluskogu
|
noorte meetmete (Noor Valgamaa, Noorte võimalused maal) koordinaator (osaleb 18.veebruar) |
14. |
Kadri Vask |
Valgamaa Partnerluskogu |
raamatupidaja-assistent (osaleb 18.-19. veebruar) |
15. |
Tiina Ivask |
Valgamaa Partnerluskogu |
tegevjuht (osaleb 19.veebruar) |
16. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
17. |
Iris Haiba |
Raplamaa Partnerluskogu |
nõustaja (osaleb 18.-19.veebruar) |
18. |
Maimu Niitsoo |
Raplamaa Partnerluskogu |
projektide hindamise ekspert (osaleb 18.-19.veebruar) |
19. |
Ülle Leesmaa |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
tegevjuht (osaleb 18.-19.veebruar) |
20. |
Tiina Sergo |
Ida-Harju Koostöökoda |
juhatuse esimees (18.-19.veebruar) |
21. |
Marge Tõnisson |
Ida-Harju Koostöökoda |
koordinaator-assistent (18.veebruar) |
22. |
Demis Voss |
Ida-Harju Koostöökoda |
projektihindamiskomisjoni liige (18. veebruar) |
23 |
Koit Kelder |
Saarte Koostöökogu |
tegevjuht (18.-19.veebruar) |
24. |
Sulvi Munk |
Saarte Koostöökogu |
nõustaja (18.-19.veebruar) |
25. |
Merle Adams |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
tegevjuht (18.veebruar) |
26. |
Enn Kuslap |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
juhatuse aseesimees (19.veebruar) |
27. |
Aili Ilves |
Virumaa Koostöökogu |
tegevjuht(18.-19.veebruar) |
28. |
Signe Zupsmann |
Piiriveere Liider |
projektijuht (18.veebruar) |
29. |
Imbi Nurmoja |
Hiidlaste Koostöökogu |
nõustaja (18.-19.veebruar) |
30. |
Malle Rooba |
Järva Arengu Partnerid |
juhatuse esimees (18.-19.veebruar) |
31. |
Silva Anspal |
Järva Arengu Partnerid |
tegevjuht (18.-19.veebruar) |
32. |
Maiu Mäe |
Järva Arengu Partnerid |
juhatuse liige (18.-19.veebruar) |
33. |
Piret Leskova |
Mulgimaa Arenduskoda |
tegevjuht (18.-19.veebruar) |
34. |
Raili Uibopuu |
Mulgimaa Arenduskoda |
raamatupidaja (18.-19.veebruar) |
35. |
Aivar Niinemägi |
PAIK |
juhataja (18.-19.veebruar) |
36. |
Elle Allik |
PAIK |
nõustaja (18.-19.veebruar) |
37. |
Heiki Vuntus |
Arenduskoda |
tegevjuht (18.veebruar) |
38. |
Milli Kikkas |
Arenduskoda |
projektitaotluste nõustaja (18.veebruar) |
39. |
Tiina Vilu |
Arenduskoda |
projektitaotluste nõustaja (18.veebruar) |
40. |
Merike Koov |
Arenduskoda |
projektitaotluste nõustaja (18.veebruar) |
41. |
Mare Sikkut |
Partnerid |
tegevjuht (18.-19. veebruar) |
42. |
Aili Taal |
Partnerid |
juhatuse liige (18. veebruar) |
43. |
Ester Velliste |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
raamatupidaja (18.veebruar) |
44. |
Arno Kannike |
Põhja-Harju Koostöökogu |
tegevjuht (18.veebruar) |
45. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |
hindamiskomisjoni esimees (18.-19.veebruar) |
46. |
Enno Selirand |
Põhja-Harju Koostöökogu |
juhatuse liige (19.veebruar) |
47. |
Tiit Eenmaa |
Põhja-Harju Koostöökogu |
juhatuse liige (18. veebruar) |
48. |
Peeter Böckler |
Põhja-Harju Koostöökogu |
liige (19. veebruar) |
49. |
Liilia Raimets |
Tartumaa Arendusselts |
nõustaja/raamatupidaja (18.veebruar) |
50. |
Kaidi Randpõld |
Tartumaa Arendusselts |
nõustaja (18.veebruar) |
51. |
Lilian Saage |
Lääne-Harju Koostöökogu |
juhatuse esimees (18.veebruar) |
52. |
Ülle Marits |
Kirderanniku Koostöökogu |
tegevjuht (18.-19.veebruar) |
53. |
Heino Elstein |
PRIA |
Võrumaa teenindusbüroo |
54. |
Enn Kipper |
PRIA |
Võrumaa teenindusbüroo |
55. |
Anu Emberg |
PRIA |
Raplamaa teenindusbüroo |
56. |
Raul Mölder |
PRIA |
Raplamaa teenindusbüroo |
57. |
Kersti Vill-Sulp |
PRIA |
Põlvamaa teenindusbüroo
|
58. |
Reet Plaan |
PRIA |
Põlvamaa teenindusbüroo |
59. |
Aivar Antso |
PRIA |
Pärnumaa teenindusbüroo |
60. |
Raili Vahter |
PRIA |
Lääne-Virumaa teenindusbüroo |
61. |
Tiit Piirimäe |
PRIA |
Lääne-Virumaa teenindusbüroo |
62. |
Elsa Hundt |
PRIA |
Lääne-Virumaa teenindusbüroo |
63. |
Liivi Harf |
PRIA |
Lääne-Virumaa teenindusbüroo |
64. |
Urmas Saarna |
PRIA |
Hiiumaa teenindusbüroo |
65. |
Heidi Saamann |
PRIA |
Järvamaa teenindusbüroo |
66. |
Katrin Puhm |
PRIA |
Harjumaa teenindusbüroo |
67. |
Eve Priimägi |
PRIA |
Harjumaa teenindusbüroo |
68. |
Jaak Kask |
PRIA |
maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist |
69. |
Krista Tõnisson |
PRIA |
maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist |
70. |
Maria Sarv |
PRIA |
maaelu investeeringutoetuste büroo peaspetsialist |
71. |
Anneli Kimmel |
Põllumajandusministeerium |
maaelu arengu osakonna kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo juhataja |
72. |
Katre Kets |
Põllumajandusministeerium |
maaelu arengu osakonna kohaliku arengu ja elukeskkonna büroo peaspetsialist |
73. |
Krista Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
74. |
Ave Bremse |
Maamajanduse Infokeskus |
maaeluvõrgustiku büroo juhataja |
75. |
Ester Valdvee |
Maamajanduse Infokeskus |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhtivspetsialist |
|
_________________ |
_________________________ |
______________________________ |