EST Maainfo Kalender Maainfo Üritused
 
 
Avaleht
Maainfo
Kontakt
Maainfo
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Kalendri sissekanded
Maainfo

Üritused

   

EESTI PÕLLUMAJANDUSLOOMADE JÕUDLUSKONTROLL: Infopäev piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele Järvamaal

Toimumisaeg: 06.04.2017

Toimumiskoht: Türi kultuurikeskuses, Hariduse 1, Türi, Järvamaa

Sihtgrupp: Piimakarjakasvatajad ja jõudlusandmete kogujad

Infopäev piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele

Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS (EPJ) korraldab koostöös Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistuga (ETKÜ) sel kevadel piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele infopäevad:

  • Pühajärve Spa & Puhkekeskuse konverentsikeskuses, Pühajärve, Valgamaa - reedel, 7. aprillil 2017 kell 11.00
  • Hotell Wesenbergh’i konverentsikeskuses, Tallinna 25, Rakvere - teisipäeval, 18. aprillil 2017 kell 10.30
  • Kõljala külamajas, Kõljala, Saaremaa - kolmapäeval, 3. mail 2017 kell 11.00
  • Viiking Spaa Hotellis, Sadama 15, Pärnu - neljapäeval, 4. mail 2017 kell 11.00  

Infopäevade päevakava:

  • Jõudluskontrollist. Andmete registreerimine - ajasääst või ajakulu - Aire Pentjärv, EPJ
  • Tõuaretusalased nõuanded piimakarjakasvatajale - Tõnu Põlluäär, ETKÜ
  • Kuidas vähendada terviseprobleeme piimaveisekarjas - Hertta Pirkkalainen, Eesti Maaülikool (EMÜ) 

Ootame Teid infopäevale - valige endale sobiv aeg ja koht ja registreeruge! Osavõtjatel palume registreeruda hiljemalt 5 päeva enne sobivat infopäeva:

Evi Prins, 520 6231, evi.prins@epj.ee

Ludmilla Aan, 516 7816, ludmilla.aan@epj.ee

Maila Kirs, 509 4675, maila.kirs@epj.ee

Maire Tamm, 5332 4204, maire.tamm@epj.ee

Merle Lillik, 516 7868, merle.lillik@epj.ee

Saive Kase, 524 0147, saive.kase@epj.ee 

või EPJ peamaja tel 738 7700, epj@epj.ee

Infopäeva toetab Eesti Maaelu Arengukava teadmussiirde ja teavituse meede.

Viimati muudetud: 23.03.2017


 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo