ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER webinar - evaluationg project applications in new e-PRIA
Time: 13.03.2018
Place: Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia
Viimati muudetud: 08.03.2018
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Tiiu Marran |
Piiriveere Liider MTÜ |
2. |
Kärt Linder |
KOV |
3. |
Heiki Vuntus |
MTÜ Arenduskoda |
4. |
Tiina Soosaar |
For Angula OÜ |
5. |
Reet Kokovkin |
Hiidlaste Koostöökogu |
6. |
Lea Toom |
MTÜ Võidula Külaselts |
7. |
Olavy Sülla |
Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskus OÜ |
8. |
Carmen Kressa |
Põhja Harju Koostöökogu |
9. |
Aile Mällo |
MTÜ Piiriveere Liider |
10. |
Tiina Ivask |
Valgamaa Partnerluskogu |
11. |
Helen Zupsmann |
Piiriveere Liider |
12. |
Aili Keldo |
Valgamaa Partnerluskogu |
13. |
Kerli Kanger |
MTÜ Võrumaa Partnerluskogu |
14. |
Siiri Saarmets |
Rakvere Vallavalitsus |
15. |
Ene Kaas |
MTÜ Lüllemäe Rahvaõpistu |
16. |
Elsa Hundt |
MTÜ Partnerid |
17. |
Tiina Vilu |
MTÜ Arenduskoda |
18. |
Elvo Themas |
|
19. |
Tiiu Rüütle |
Põlvamaa Partnerluskogu |
20. |
Maris Zernand |
|
21. |
Evelyn Tõniste |
|
22. |
Marianne Kuusk |
Reimor OÜ |
23. |
Heli Kalvet |
KOV |
24. |
Liivi Harf |
MTÜ Partnerid |
25. |
Tuuli Merimaa |
MTÜ Kiisatamme Kultuuritalu |
26. |
Marika Valter |
|
27. |
Andres Saarep |
KOV |
28. |
Ille Kivistu |
MTÜ Pühalepa Naistekoda |
29. |
Piret Rammul |
MTÜ Põlvamaa Partnerluskogu |
30. |
Siiri Vene |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
31. |
Ene Sarapuu |
Kodukant Läänemaa |
32. |
Arma Koidu |
|
33. |
Inga Kalvist |
Valgamaa Partnerluskogu |
34. |
Marko Tali |
Nelja Valla Kogu |
35. |
Kaja Karlson |
MTÜ Kodukant Läänemaa |
36. |
Timmo Sülla |
Mulgimaa Arenduskoda |
37. |
Kaidi Ehamäe |
|
38. |
Viivika Nagel |
|
39. |
Laivi Kirsipuu |
Loksa Linnavalitsus |
40. |
Konstantin Mihhejev |
Maaeluvõrgustik |
41. |
Aina Olle |
Põlvamaa Partnerluskogu |
42. |
Jane Nirgi |
MTÜ Võrtsjärve Ühendus |
43. |
Leo Aadel |
Haljala Vallavalitsus |
44. |
Ivi Proos |
|
45. |
Herki Kübarsepp |
|
46. |
Katrin Puusepp |
|
47. |
Maarika Veski |
MTÜ Virumaa Rahvaülikool |
48. |
Merli Tammemägi |
Ubja Külaselts Linda |
49. |
Kuldar Kuusik |
|
50. |
Marija Kudrjakova |
MTÜ Loksa Arenduskeskus |
51. |
Ivar Tenson |
Skeltmer OÜ |
52. |
Helen Mihkelson |
Tori Vallavalitsus |
53. |
Kerli Lambing |
Lääne-Harju Koostöökogu |
54. |
Elle Allik |
MTÜ PAIK |
55. |
Heili Petkin |
Tartumaa Arendusselts |
56. |
Marko Avikson |
Tartumaa Arendusselts |
57. |
Rein Luuse |
Jõhvi Vallavalitsus |
58. |
Allar Läll |
Kehtna vald |
59. |
Kirsti Mau |
|
60. |
Riina Ahven |
|
61. |
Triin Tippi |
MTÜ Salutaguse Nelja Küla Selts |
62. |
Riina Redlich |
|
63. |
Raili Uibopuu |
Mulgimaa Arenduskoda |
64. |
Ene Niinsalu |
Järva Arengu Partnerid |
65. |
Aive Kukk |
Järva Arengu Partnerid |
66. |
Hille Nugis |
Järva Arengu Partnerid |
67. |
Kristiina Krönkvist |
Järva Arengu Partnerid |
68. |
Lauri Bobrovski |
Järva Arengu Partnerid |
69. |
Jaan Sapp |
Järva Arengu Partnerid |
70. |
Peeter Lodi |
Järva Arengu Partnerid |
71. |
Sille Erala |
Järva Arengu Partnerid |
72. |
Kaie Ehrpais |
|
73. |
Eve Tiisler |
|
74. |
Aime Tulp |
|
75. |
Reena Rist |
Reena Rist MTÜ |
76. |
Mihkel Kalmaru |
|
77. |
Arvi Paaver |
|
78. |
Jako Jaagu |
Nelja Valla Kogu |
79. |
Kaja Leppik |
MTÜ Kootsi Külaselts |
80. |
Ülle Pärnoja |
MTÜ Seto Küük |
81. |
Rein Järvelill |
Seto Infoselts NGO |
82. |
Annika Parm |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
83. |
Aino Viinapuu |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
84. |
Katrin Reimo |
MTÜ Holstre Pere Selts |
85. |
Aive Liivaste |
Mereoja Kämping OÜ |
86. |
Rutt Riitsaar |
Piiriveere Liider |
87. |
Anne Kalamäe |
|
88. |
Lii Roosa |
MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
89. |
Kairi Ong |
Mulgimaa Arenduskoda |
90. |
Sven Valler |
|
91. |
Tiina Ojamäe |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
92. |
Rando Lai |
Harku Vallavalitsus |
93. |
Toomas Abel |
Häädemeeste Vallavalitsus |
94. |
Ülle Vahtra |
Lõnga Liisu OÜ |
95. |
Margus Metssalu |
|
96. |
Argo Mättas |
OÜ Anar Trade |
97. |
Hans Liibek |
Rapla LEADER |
98. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
99. |
Piret Leskova |
MTÜ Mulgi Ukuvakk |
100. |
Anneli Kattai |
|
101. |
Anneli Roosalu |
Mulgimaa Arenduskoda |
102. |
Karin Kruusmaa |
Piiriveere Liider |
103. |
Ander Ojandu |
|
104. |
Ott Penek |
Virumaa Koostöökogu |
105. |
Koidu Kuura |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
106. |
Triin Kallas |
Eesti Leader Liit |
107. |
Raili Mõttus |
Setomaa Vallavalitsus(hindamiskomisjoni asendusliige) |
108. |
Uno Muruvee |
Vinni vallavalitsus |
109. |
Meelis Maine |
Vinni vallavalitsus |
110. |
Riita Lillemets |
Surju-Ilvese küla selts |
111. |
Ermo Kruuse |
Valgamaa Partnerluskogu |
112. |
Marko Valgma |
Raplamaa Külade Liit |
113. |
Hele-Mai Truuts |
Rapla vald Kabala Raamatukogu |
114. |
Anu Peterson |
Pärnu Linnavalitsus |
115. |
Janika Liländer |
|
116. |
Margit Merila |
MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu |
117. |
Anu Nurmsalu |
ettevõtja |
118. |
Uno Kangro |
|
119. |
Tiina Heidemann |
MTÜ Kadjaste |
120. |
Age Rebel |
Rapla Vallavalitsus |
121. |
Kauri Mitt |
|
122. |
Ann Lõhmus |
|
123. |
Kadri Kuusmik |
MTÜ Virumaa Koostöökogu |
124. |
Rene Metsla |
|
125. |
Eva Seera |
Raplamaa Partnerluskogu |
126. |
Gaido Kentem |
|
127. |
Mihhail Poll |
|
128. |
Riia Tallerman |
|
129. |
Leelo Strauch |
|
130. |
Ene Klaus |
MTÜ Märjamaa Kultuuriselts |
131. |
Sirle Sommer-Kalda |
MTÜ Pühajõe Tegijate Selts |
132. |
Aile Vims |
Valgamaa partnerluskogu |
133. |
Riina Must |
Mittetulundusühing Partnerid |
134. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
135. |
Brita Kiik |
|
136. |
Aime Vill |
KOV |
137. |
Kaisa Linno |
- |
138. |
Raul Aalde |
|
139. |
Ille Kivistu |
MTÜ Pühalepa Naistekoda |
140. |
Urmas Lepik |
LHKK |
141. |
Annika Jõks |
Nelja Valla Kogu |
142. |
Tiina Hallimäe |
|
143. |
Mariina Madisson |
|
144. |
Haimar Sokk |
Põlvamaa Partnerluskogu |