ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER information-day
Time: 29.05.2018–30.05.2018
Place: Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia
Viimati muudetud: 22.10.2019
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Aivar Niinemägi |
PAIK MTÜ |
2. |
Elle Allik |
PAIK MTÜ |
3. |
Ott Penek |
Virumaa Koostöökogu MTÜ |
4. |
Liivi Harf |
MTÜ Partnerid |
5. |
Elsa Hundt |
MTÜ Partnerid |
6. |
Helen Zupsmann |
Piiriveere Liider |
7. |
Kerli Lambing |
Lääne-Harju Koostöökogu MTÜ |
8. |
Maarja Männiste |
Maaeluministeerium |
9. |
Jan Ignahhin |
Hiidlaste Koostöökogu |
10. |
Ilmi Aksli |
Hiidlaste Koostöökogu |
11. |
Reet Kokovkin |
Hiidlaste Koostöökogu |
12. |
Lii Roosa |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
13. |
Jana Pärn |
Jõgevamaa Koostöökoda MTÜ |
14. |
Anneli Kimmel |
Maaeluministeerium |
15. |
Riina Trumm |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
16. |
Kristine Hindriks |
Maaeluministeerium |
17. |
Margit Merila |
Pärnu Lahe Partnerluskogu MTÜ |
18. |
Margit Pärtel |
Põhja-Harju Koostöökogu |
19. |
Raili Uibopuu |
Mulgimaa Arenduskoda |
20. |
Kadri Kuusmik |
MTÜ Virumaa Koostöökogu |
21. |
Kaire Kaasik |
Jõgevamaa Koostöökoda |
22. |
Terje Aus |
Saarte Koostöökogu |
23. |
Ester Velliste |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu MTÜ |
24. |
Karl Õmblus |
Võrtsjärve Ühendus MTÜ |
25. |
Jane Nirgi |
Võrtsjärve Ühendus MTÜ |
26. |
Heiki Vuntus |
Arenduskoda |
27. |
Anneli Roosalu |
Mulgimaa Arenduskoda |
28. |
Ülle Marits |
Kirderanniku Koostöökogu |
29. |
Tiina Vilu |
Arenduskoda |
30. |
Helen Allika |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
31. |
Triin Kallas |
Eesti Leader Liit |
32. |
Raimo Ronimois |
PRIA |
33. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Euroopa maaeluvõrgustiku (ENRD) kontaktpunkt |
34. |
Kersti Vill-Sulp |
PRIA |
35. |
Krista Kõiv |
Põllumajandusuuringute Keskus |
36. |
Aime Ilves |
PRIA |
37. |
Taavi Kurvits |
PRIA |
38. |
Iris Haiba |
Raplamaa Partnerluskogu |
39. |
Valdek Haugas |
Eesti Leader Liit |
40. |
Kaja Karlson |
Kodukant Läänemaa |
41. |
Aino Viinapuu |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
42. |
Annika Parm |
Rohelise Jõemaa Koostöökogu |
43. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
44. |
Silva Anspal |
Järva Arengu Partnerid |
45. |
Sille Erala |
Järva Arengu Partnerid |
46. |
Timmo Sülla |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
47. |
Tiiu Marran |
Piiriveere Liider MTÜ |
48. |
Ave Bremse |
Põllumajandusuuringute Keskus |
49. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partmerluskogu |
50. |
Ester Valdvee |
Põllumajandusuuringute Keskus |
51. |
Signe Müür |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
52. |
Erik Lööper |
Põllumajandusuuringute Keskus |
53. |
Peeter Viik |
Pärnu Lahe Partmerluskogu/Solar Caravan OÜ |
54. |
Gerri Alamets |
MTÜ Maidla Noored/ MTÜ Virumaa Koostöökogu/ Lüganuse Vallavalitsus, Maidla Noortekeskus |
55. |
Sulvi Munk |
Saarte Koostöökogu |
56. |
Carmen Kressa |
Põhja-Harju Koostöökogu |