Registreerunute nimekiri |
Viimati muudetud: 09.10.2019
1. | Lauri Koni | Väike Rootsi talu |
2. | Maarika Kõks | Väike Rootsi talu |
3. | Erika Pääbus | Andre Farm OÜ |
4. | Sulev Nõmmann | Siidrikoda OÜ |
5. | Ragne Kärner-Neevits | Kaspri talu |
6. | Sigrid Sild | Hõbemäe talu |
7. | Mariann Pärnoja | Riima talu |
8. | Kaisa Schmidt | Tuuma talu |
9. | Erika Aasa | Loov Energia OÜ |
10. | Helle Tammoja | Paudi talu |
11. | Tea Nõmmann | Siidrikoda OÜ |
12. | (nimi lisamisel) | Kaspri talu |
13. | (nimi lisamisel) | Hõbemäe talu |
14. | Kuuno Pärnoja | Riima talu |
15. | (nimi lisamisel) | Loov Energia OÜ |
16. | Siim Riid | Paudi talu |
17. | Vahur Tõnissoo | Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
18. | Raivo Hunt | Küti Uuetoa talu linnufarm |
19. | Tiiu-Reet Kõnnussaar | H.Prosti Põllutöömasinate Muuseum |
20. | Tiia Bimberg | Linnape Küla (Uuetoa talu) |
21. | Margit Pärtel | Ajaveski/Põhja-Harju Koostöökogu |
22. | Heino Prost | H.Prosti Põllutöömasinate Muuseum |
23. | Marika Hunt | Küti Uuetoa talu linnufarm |
24. | Andra Savtšuk | Eestimaa Talupidajate Keskliit |
25. | Endel Leius FIE | Palvemaja talu |
26. | Tea Leius | Palvemaja talu |
27. | Andrus Seeme | Kanepi vallavanem |
28. | Tiiu Tuppuri | MTÜ Risti Linnupark |
29. | Ljubov Akulitš | pereaiand ELULÕNG |
30. | Inga Talvis | Jaago käsitöötalu |
31. | Anne Schvede | Valma infopunkt |
32. | Aita Arula | Valma infopunkt |
33. | Andero Tank | OÜ Knat |
34. | Sigrid Häkkinen Tank | OÜ Knat |
35. | Tiiu Marran | Piiriveere Liider MTÜ |
36. | Kertu Kärk | Maaeluministeerium |
37. | Karl Lepist | Tuuma talu |
38. | Eda Veeroja | Mooska |
39. | Urmas Veeroja | Mooska talu |
40. | Igor Akulitš | pereaiand ELULÕNG |
41. | Annika Oras | Kääpa OTT |
42. | Pille Koorberg | Põllumajandusuuringute Keskus |
43. | Katrin Vask | - |
44. | Tairo Talvis | Jaago käsitöötalu |
45. | Marius Türk | Väike-Juusa Talu |
46. | Airi Vaher | Väike-Juusa Talu |
47. | Aivar Alviste | Andre Farm OÜ |
48. | Elina Jüris | Matsi talu |
49. | Urmas Prants | Matsi talu |
50. | Meelis Kask | Kanarbiku talu |
51. | Kaisa Muri | Kanarbiku talu |
52. | (nimi täpsustamisel) | Malmi talu |
53. | Ivika Kallion | Malmi talu |
54. | Tiit Seer | FIE Tiit Seer |
55. | Ülle Seer | FIE Tiit Seer |
56. | Reve Lambur | Põllumajandusuuringute Keskus |
57. | Krista Kõiv | Põllumajandusuuringute Keskus |
58. | Henri Järv | Liivamäe talu |
59. | Tarmo Tamm | Maaeluministeerium |
60. | Aivar Täpsi | Aivar Täpsi Viia-Jaani Labürinditalu |
61. | Terje Täpsi | Viia-Jaani labüriditalu |
62. | Kairi Säinas | Kassisoo oü |
63. | Madis Säinas | Kassisoo oü |
64. | Maia Teder | Vaariku OÜ |
65. | Peeter Teder | Vaariku OÜ |
66. | Varje Kuusik | Käsitöö Kodu MTÜ |
67. | Indrek Elhi | Siidrimõisa OÜ |
68. | Ennu Nurk | Põllema Saare talu |
69. | Anneli Patrail | Mikko Talu OÜ |
70. | Maidu Patrail | Mikko Talu OÜ |
71. | Anne Nurk | Põllema Saare talu |