03. - 04. juuli 2008 - Eesti esimesed Leader kohalike tegevusgruppide suvised meeskonnapäevad - kohalike tegevusgruppide osalejad:
seisuga 14.06.2008
Jrk nr |
Organisatsiooni nimi |
Osaleja nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner) |
|
1. | Järva Arengu Partnerid | Silva Anspal |
suveseminari JAP meeskonna grupijuht, tegevusgrupi strateegia koordoinaator | |
2. | Järva Arengu Partnerid | Ülle Jääger |
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige | |
3. | Järva Arengu Partnerid | Sirje Laht |
Järva Arengu Partnerite liige | |
4. | Järva Arengu Partnerid | Malle Rooba |
arutluspaneelis osaleja, Järva Arengu Partnerite juhatuse esimees | |
5. | Järva Arengu Partnerid | Tõnu Taal |
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige | |
6. | Järva Arengu Partnerid | Maiu Mäe |
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige | |
7. | Järva Arengu Partnerid | Kristjan Kõljalg | Järva Arengu Partnerite juhatuse liige | |
8. | Järva Arengu Partnerid | Juta Sakkis | Järva Arengu Partnerite liige | |
9. | Jõgevamaa Koostöökoda | Aivi Tamm |
suveseminari Jõgevamaa Koostöökoja meeskonna grupijuht, tegevjuht | |
10. | Jõgevamaa Koostöökoda | Age Mitt |
Koostöökoja liige | |
11. | Jõgevamaa Koostöökoda | Janika Läänesaar | Koostöökoja liige | |
12. | Jõgevamaa Koostöökoda | Üllar Läänesaar |
Koostöökoja liige | |
13. | Jõgevamaa Koostöökoda | Pille Tutt |
Koostöökoja juhatuse liige | |
14. | Jõgevamaa Koostöökoda | Külli Annamaa |
Koostöökoja liige | |
15. | Põlvamaa Partnerluskogu | Tiiu Rüütle |
suveseminaril Põlvamaa Partnerluskogu meeskonna grupijuht, tegevjuht | |
16. | Põlvamaa Partnerluskogu | Anneli Talv |
Partnerluskogu liige | |
17. | Põlvamaa Partnerluskogu | Karmen Kukk |
Partnerluskogu juhatuse liige | |
18. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Pipi-Liis Siemann |
suveseminaril Lõuna-Järvamaa Koostöökogu meeskonna grupijuht, juhatuse esimees | |
19. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Anneli Siimussaar |
Koostöökogu juhatuse liige | |
20. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Koit Teder |
Koostöökogu juhatuse liige | |
21. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Piret Must |
Koostöökogu tegevjuht | |
22. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Reima Nõmmik |
Koostöökogu liige | |
23. | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu | Krista Tiitmaa |
Koostöökogu liige | |
24. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Merle Adams |
suveseminaril Rohelise Jõemaa Koostöökogu meeskonna grupijuht, tegevjuht | |
25. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Tõnu Kiviloo |
arutluspaneelis osaleja, Koostöökogu juhatuse esimees | |
26. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Ülle Vapper | Koostöökogu juhatuse liige | |
27. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Avo Hansberg |
Koostöökogu juhatuse liige | |
28. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Peeter Reimann |
Koostöökogu juhatuse liige | |
29. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Lembit Kruuse |
Koostöökogu juhatuse liige | |
30. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Aivar Ruukel |
tegevusgrupi liige | |
31. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Andres Metsoja |
Koostöökogu juhatuse liige | |
32. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Argo Juske |
tegevusgrupi liige | |
33. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Kristiina Jõgis |
tegevusgrupi liige | |
34. | Rohelise Jõemaa Koostöökogu | Piret Dreimann |
tegevusgrupi liige | |
35. | Nelja Valla Kogu | Deiw Rahumägi |
arutluspaneelis osaleja, Nelja Valla Kogu juhatuse esimees | |
36. | Nelja Valla Kogu | Merle Laager |
Nelja Valla Kogu liige | |
37. | Nelja Valla Kogu | Jaanus Tärnov | Nelja Valla Kogu liige | |
38. | Võrumaa Partnerluskogu | Anneli Viitkin |
arutluspaneelis osaleja, Partnerluskogu juhatuse esimees ja tegevjuht | |
39. | Võrumaa Partnerluskogu | Ave Tamra |
Partnerluskogu liige | |
40. | Võrumaa Partnerluskogu | Liina Vähi | Partnerluskogu liige | |
41. | Võrumaa Parterluskogu | Aado Kuhlap | Partnerluskogu liige | |
42. | Võrumaa Partnerluskogu | Aadu Ojamets | Partnerluskogu juhatuse liige | |
43. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Mecedes Merimaa |
suveseminari meeskonna grupijuht, Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevjuht ja | |
44. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Marika Hunt |
Partnerluskogu juhatuse liige | |
45. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Lauri Kunto | Partnerluskogu liige | |
46. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Ardo Lünekund |
Partnerluskogu liige | |
47. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Taivo Hanst |
Partnerluskogu liige | |
48. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Lennart Sünt-Mengel | Partnerluskogu liige | |
49. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Maiu Lünekund |
arutluspaneelis osaleja, Pärnu Lahe Partnerluskogu noor | |
50. | Pärnu Lahe Partnerluskogu | Siim Hunt | arutluspaneelis osaleja, Pärnu Lahe Partnerluskogu noor | |
51. | Virumaa Koostöökogu | Aili Ilves | Virumaa Koostöökogu tegevjuht | |
52. | Virumaa Koostöökogu | Anne Kalamäe |
arutluspaneelis osaleja, Koostöökoja juhatuse liige | |
53. | Virumaa Koostöökogu | Katrin Kärner |
Koostöökoja liige | |
54. | Virumaa Koostöökogu | Raigo Rebane |
Koostöökoja liige | |
55. | Piiriveere Liider | Maivi Laar |
suveseminari Piiriveere Liideri meeskonna grupijuht, Piiriveere Liidri liige | |
56. | Piiriveere Liider | Rieka Hörn | Piiriveere Liidri nõukogu liige | |
57. | Piiriveere Liider | Valeria Litvinenko | Piiriveere Liidri liige | |
58. | Piiriveere Liider | Eneken Helk |
arutluspaneelis osaleja, Piiriveere Liidri noor | |
59. | Arenduskoda | Kuno Rooba |
arutluspaneelis osaleja, Arenduskoja juhatuse esimees | |
60. | Arenduskoda | Heiki Vuntus | Arenduskoja tegevjuht ja meeskonna grupijuht | |
61. | Arenduskoda | Alari Kirt | Arenduskoja juhatuse liige | |
62. | Arenduskoda | Lea Ruus | Arenduskoja liige | |
63. | Arenduskoda | Tiina Viirna |
Arenduskoja liige | |
64. | Arenduskoda | Arlet Palmiste |
Arenduskoja liige | |
65. | Arenduskoda | Harri Lepamets |
Arenduskoja liige | |
66. | Peipsi-Alutaguse Koostöökoda | Andrus Rekor |
arutluspaneelis osaleja, juhatuse esimees | |
67. | Mulgimaa Arenduskoda | Eve Lepmets |
suveseminari Arenduskoja meeskonna grupijuht, Arenduskoja juhatuse esimees | |
68. | Mulgimaa Arenduskoda | Ene Saar |
Arenduskoja juhatuse liige | |
69. | Mulgimaa Arenduskoda | Ervin Tamberg |
Arenduskoja juhatuse liige | |
70. | Mulgimaa Arenduskoda | Kaupo Välba |
Arenduskoja juhatuse liige | |
71. | Mulgimaa Arenduskoda | Sille Tars |
Arenduskoja tegevjuht | |
72. | Mulgimaa Arenduskoda | Urmas Suurpuu | Arenduskoja juhatuse liige | |
73. | Partnerid | Mare Sikkut |
suveseminari Partnerite meeskonna grupijuht, Partnerite tegevjuht | |
74. | Partnerid | Maire Eigi |
Partnerite liige | |
75. | Partnerid | Piret Laidroo | Partnerite liige | |
76. | Partnerid | Peeter Moisto | Partnerite liige | |
77. | Partnerid | Janek Leevand | Partnerite liige | |
78. | Partnerid | Alar Peek | Partnerite liige | |
79. | Valgamaa Partnerluskogu | Tiina Ivask |
suveseminari Partnerluskogu meeskonna grupijuht, Partnerluskogu tegevjuht | |
80. | Valgamaa Partnerluskogu | Marika Muru | Partnerluskogu liige | |
81. | Valgamaa Partnerluskogu | Marek Mekk | Partnerluskogu liige | |
82. | Valgamaa Partnerluskogu | Indrek Valner | Partnerluskogu liige | |
83. | Valgamaa Partnerluskogu | Peeter Arro | Partnerluskogu liige | |
84. | Valgamaa Partnerluskogu | Jaana Butov | Partnerluskogu liige | |
85. | Valgamaa Partnerluskogu | Deivi Sarapson | arutluspaneelis osaleja, Valgamaa Partnerluskogu noor | |
86. | Valgamaa Partnerluskogu | Taavi Ivan | arutluspaneelis osaleja, Valgamaa Partnerluskogu noor | |
87. | Lääne-Harju Koostöökogu | Piia Kärssin | suveseminari Koostöökogu meeskonna grupijuht, Koostöökoja tegevjuht | |
88. | Lääne-Harju Koostöökogu | Heiki Pajur | Koostöökogu juhatuse esimees | |
89. | Lääne-Harju Koostöökogu | Ene Tamm | Koostöökogu liige | |
90. | Lääne-Harju Koostöökogu | Viktor Juhanson | Koostöökogu liige | |
91. | Lääne-Harju Koostöökogu | Helen Haab | Koostöökogu juhatuse liige | |
92. | Lääne-Harju Koostöökogu | Katrin Salep | Koostöökogu liige | |
93. | Lääne - Harju Koostöökogu | Piret Nurmse | Koostöökogu liige | |
94. | Kirderanniku Koostöökoda | Aare Rebban |
Koostöökogu liige | |
95. | Kirderanniku Koostöökoda | Kaido Seppar |
Koostöökogu liige | |
96. | Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus | Aivar Niinemägi | suveseminari PAIK meeskonna grupijuht, PAIK tegevjuht | |
97. | Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus | Elle Allik |
PAIK liige | |
98. | Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus | Katrin Suursoo |
PAIK liige | |
99. | Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus | täpsustamisel | PAIK liige | |
100. | Tartumaa Arendusselts | Kristiina Liimand | suveseminari Arendusseltsi meeskonna grupijuht, Arendusseltsi tegevjuht | |
101. | Tartumaa Arendusselts | Aksel Kivi | Arendusseltsi juhatuse aseesimees | |
102. | Tartumaa Arendusselts | Liilia Raimets | tegevusgrupi liige | |
Tartumaa Arendusselts | Väino Kivirüüt | tegevusgrupi liige | ||
103. | Põhja-Harju Koostöökogu | Maido Pajo |
Koostöökogu juhatuse liige | |
104. | Põhja-Harju Koostöökogu | Arno Kannike |
Koostöökogu juhatuse liige | |
105. | Põhja-Harju Koostöökogu | Enno Selirand |
Koostöökogu juhatuse liige | |
106. | Kodukant Läänemaa | Margus Medell |
suveseminari Kodukant Läänemaa meeskonna grupijuht, Kodukant Läänemaa tegevjuht | |
107. | Kodukant Läänemaa | Peeter Alekand |
Kodukant Läänemaa juhatuse liige | |
108. | Raplamaa Partnerluskogu | Jaak Vitsur |
suveseminari Partnerluskogu meeskonna grupijuht, Partnerluskogu tegevjuht ja juhatuse liige | |
109. | Raplamaa Partnerluskogu | Hannes Vald | Partnerluskogu juhatuse liige | |
110. | Raplamaa Partnerluskogu | Anne Kalf |
Partnerluskogu liige | |
111. | Saarte Koostöökogu | Ahti Kuris |
suveseminari Koostöökogu meeskonna grupijuht, Koostöökogu tegevjuht | |
112. | Saarte Koostöökogu | Valdeko Tarkmees | Koostöökogu liige | |
113. | Võrtsjärve Ühendus | Karl Õmblus | Ühenduse tegevjuht ja meeskonna grupijuht | |
114. | Võrtsjärve Ühendus | Aivar Kuuskvere | Ühenduse juhatuse liige | |
115. | Võrtsjärve Ühendus | Helmut Hallemaa | tegevusgrupi liige | |
116. | Võrtsjärve Ühendus | Anneli Teder | Ühenduse raamatupidaja | |
Viimati muudetud: 07.12.2011