Kalendri sissekanded

 

2019

Kalender:  RSS
 
04.03.2019 Maaeluvõrgustik ETNA: ETNA Eestimaal konkurss "Ettevõtlik Naine 2018" OOTAB KANDIDAATE

Toimumisaeg Toimumiskoht Nimi
23.11.2019 täpsustamisel EPKK: Seakasvatuse aastakonverents
22.11.2019 täpsustamisel EPKK: Lihaveisekasvatuse aastakonverents
05.11.2019–06.11.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER infopäev (2019/2)
22.10.2019 TARTUMAA MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (2/2)
15.10.2019 TÄPSUSTUB MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (1/2)
03.10.2019 täpsustamisel EPKK: Piimafoorum 2019
14.08.2019–15.08.2019 Virumaal MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER suveseminar
26.07.2019–28.07.2019 Räpina aianduskool, Eesti EESTI KÜLALIIKUMINE KODUKANT: MAAPÄEV
06.06.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
01.06.2019 Sõmeru keskusehoone sees ja ümber MAAELUFESTIVAL
30.05.2019 Rummu, Paekalda Puhkekeskus LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Äriplaani koostamise koolitus
21.05.2019–22.05.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER infopäev (2019/1)
18.05.2019–19.05.2019 Vana postimaantee LEADER TEGEVUSGRUPID: "Elamused pealinnast piirilinna"
09.05.2019 Räpina Aianduskool, Pargi 32, Räpina RÄPINA AIANDUSKOOL: Maasikakasvatus algajale
20.04.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Kaks Kohviringi ümber Soomaa
18.04.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Üldkoosolek
11.04.2019–12.04.2019 Brüssel, Belgia ENRD: Konverents "Võrgustik - 10! Inspireeriv Euroopa maapiirkond"
11.04.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu EESTI BIOKÜTUSTE ÜHING: Etanooli konverents 2019
09.04.2019 EESTI LEADER LIIT: Üldkoosolek
08.04.2019–12.04.2019 Portugal ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Säästva turismi õppereis
04.04.2019 Eesti Maaülikooli spordihoone, Tartu, Eesti EMÜ: Eesti Maaülikooli karjääripäev
04.04.2019 Põlva kohvik Aal TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
03.04.2019–04.04.2019 Hiiumaa ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppereis Hiiumaale
02.04.2019–04.04.2019 Chisinau, Moldova ENPARD: EL-Moldova LEADER konverents
01.04.2019–04.04.2019 Itaalia LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse projekti õppereis
29.03.2019 Olustvere TMK OLUSTVERE TMK: Karja- ja heinamaade kasutamine lihaveisekasvatuses (2päevane)
28.03.2019–28.03.0209 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
27.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Biosfääri päev
27.03.2019 Veebiseminar Veebiseminar “Intellektuaalomandi õigused Horisont 2020 projektides”
26.03.2019–26.03.0209 Tartu, Kreutzwaldi 56/1 TOIDULIIT: Toidualase teabe esitamine
25.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
22.03.2019 Jäneda hoone suur saal, Tapa vald, Lääne-Virumaa ETNA: Ettevõtlike maanaiste konverents "Tuleviku jalajäljed"
22.03.2019 Olustvere mõis, Viljandimaa MES: Konverents "Põllumees kui tippjuht"
22.03.2019 Saku, Teaduse 4/6 Põllumajandusuuringute Keskus TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Vedel- ja tahesõnniku toitainete sisalduse kalkuleerimine
21.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
21.03.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek
21.03.2019 Märja (Aretuse 2), Tartumaa EPKK: Natura 2000 erametsamaale
19.03.2019 LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus ettevõtjatele
19.03.2019 Polli, Viljandimaa EPKK: Aiandusfoorum 2019: Aiasaaduste kokkuost, turustus ja väärindamine
19.03.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni istung
19.03.2019 Pärnu, Nooruse Maja, Roheline 1b EPKK: Head tootmis- ja hügieenitavad ning söödahügieen
18.03.2019 Viisu, Järvamaa JÄRVA ARENGU PARTNERID: Üldkogu
18.03.2019–19.03.2019 Tartumaa ja Lääne-Nigula OLUSTVERE TMK: Põllumajandusloomade heaolu - väikemäletsejalised lambad ja kitsed
15.03.2019 Räpina KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Ühisprojekti “Muutustega kohanemine. Vol. 2” koolitus “Viljapuude lõikamine”
15.03.2019 Valgamaa Partnerluskogu VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjoni koosolek (2.1)
15.03.2019 Maaeluministeerium, Tallin, Lai 41/39 TARTUMAA PL: Lühikesed tarneahelad ja kohalike turgude arendamine (LISATUD ETTEKANDED)
14.03.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: Arukate külade teemaline ümarlaud (1/2019)
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Strateegia seire töörühma koosolek
14.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Revisjonikomisjoni koosolek
14.03.2019 Tartu, Jalaka 48 TARTUMAA PL: Sibulköögiviljade kasvatustehnoloogiad ja taimekaitse
13.03.2019 Võrumaa Toidukeskus, Koidula 7, Võru TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
13.03.2019 Eesti Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A, Tartu Eesti Maaülikool: Konverents "Eesti Loodus turismimajanduses"
13.03.2019–14.03.2019 Jõhvi ja Kostivere LEADER TEGEVUSGRUPID: Projekti "Pealinnast piirilinna" infopäevad
13.03.2019 Tartu, Raadimõisa hotell AGRICON: Etektiivsem põllumajandus läbi teadliku tegutsemise
12.03.2019 Euroopa Liidu Eesti esindus, Rävala 4, Tallinn TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
12.03.2019 Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1 EPKK: Teraviljafoorum 2019 - Kuidas kohaneda muutuvate oludega?
12.03.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: LEADER-meetme infopäev
12.03.2019 Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Hindamiskomisjon tutvub kogukonnameetme projektidega
12.03.2019 Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Ettevõtjate hommik
12.03.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5 AIANDUSKLASTER MTÜ: Taasviljuvate maasikate kasvatamise kiletunnelis
11.03.2019–12.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti juhtkomitee
08.03.2019 Sisekaitseakadeemia, Kase 61, Tallinn SISEKAITSEAKADEEMIA: Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid
08.03.2019–09.03.2019 Tallinn Tehisintellekti päev ja ümarlauad
07.03.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koostööprojekti “Innovatsiooni otsingul” koolituspäev
07.03.2019 Türi LEADER TEGEVUSGRUPID: Internetiturunduse koolitus
07.03.2019 Saku, Teaduse 4/6 Põllumajandusuuringute Keskus TARTUMAA PÕLLUMEESTE LIIT: Uue taimetervise määruse tutvustus
07.03.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Strateegiamuutmise seminar
06.03.2019–07.03.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A MAAÜLIKOOL: Terve loom ja tervislik toit 2019
06.03.2019 Belgia, Brüssel ENRD: Temaatilise töögrupi "Arukad külad" 7. kohtumine
06.03.2019 Jõhvi TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
06.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Mõttetalgud kogukondade kestliku arengu võtmes
06.03.2019 Keila-Joa, Harjumaa LÄÄNE-HARJUMAA KOOSTÖÖKOGU: Lääne-Harjumaa kogukondade koostööõhtu
06.03.2019 Kostivere, Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
06.03.2019 Tallinn LEADER TEGEVUSGRUPID: 4KTG Töökoosolek
05.03.2019 Waide Motell, Tartumaa MAAELUVÕRGUSTIK: Piirkondlik avatud talude infopäev (LISATUD ETTEKANDED)
05.03.2019 veebiseminar ÄRIPÄEV: Bioloogilised varad ja bioloogiliste varade kajastamine raamatupidamises
05.03.2019 PARTNERID: Ühisprojekti "Mahetooraine Põhja-Eesti toidukultuuris" 8. töötuba
05.03.2019–06.03.2019 Ozolnieki, Läti EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Põhja- ja Baltimaade maaeluvõrgustike 21. kohtumine
05.03.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.03.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Küla- ja kultuurimeetme infopäev taotlejatele
04.03.2019 Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Hindamiskomisjoni ringsõit
04.03.2019 Sõmeru PARTNERID: Hindamiskomisjoni infopäev
01.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
01.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: LEADER infopäev
01.03.2019 Tapa, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: LEADER toetuste hindamiskomisjoni õppepäev
28.02.2019 Radisson Blu Hotell Olümpia, Tallinn Konverents "Biomajandus –loovust ja jätkusuutlikkust kõigile"
28.02.2019 Raasiku IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
27.02.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
27.02.2019 Põllumajandusuuringute Keskuse Jäneda hoone, Lääne-Virumaa MAAELUVÕRGUSTIK: Piirkondlik avatud talude infopäev Jänedal (LISATUD ETTEKANDED)
27.02.2019 Kehra IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Taotlusvooru info- ja inspiratsooniõhtud vabaühendustele ja KOV-dele
26.02.2019 Goldenbecki maja, Kullamaa, Läänemaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
25.02.2019–01.03.2019 Soome, Põhja-Satakunta piirkond LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti 5*Nature turismiettevõtjate õppereis
22.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Töögrupp "Põlvkondade vahetus maapiirkonnas"
21.02.2019–22.02.2019 Belgia, Brüssel EUROOPA KOMISJON / EUROOPA PARLAMENT: Pilootprojekt "Arukad öko-sotsiaalsed külad" ja arukate külade tulevik
21.02.2019 Tori rahvamaja, Pärnumaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel
21.02.2019 Rapla RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Rapla)
21.02.2019 Sakus Eesti Taimekasvatuse Instituudi saalis Teaduse 6a EESTI TAIMEKAITSE SELTSi seminar-koosolek
21.02.2019 Euroopa Liidu Majja (Laikmaa 15, Tallinn) EUROOPA KOMISJONI EESTI ESINDUS: Infoseminar "Kas oleme Brexitiks valmis?"
20.02.2019–21.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 13. kohtumine
20.02.2019 Brüssel, Belgia Ühise programmitöö algatuse 5 rahvusvaheline konverents „Tervislik toit tervislikuks eluks”
20.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Internetiturunduse koolitus ettevõtjale
20.02.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Üldkoosolek
20.02.2019 Taikse, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
20.02.2019 Kohila RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kohila)
20.02.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Liikmete üldkoosolek ja klubiõhtu
19.02.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Märjamaa)
18.02.2019–22.02.2019 Soome LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereis
18.02.2019 Kaiu, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kaiu)
18.02.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Ühisturunduse jätkuprojekti arutelu
16.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5, auditoorium 1A1 MAAÜLIKOOL: Infopäev viinamarjadest
15.02.2019 Sangaste loss, Valgamaa EESTI RUKKI SELTS: Innovatsioonipreemia päev
14.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
14.02.2019 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Ohtlike kemikaalide infopäev
14.02.2019–15.02.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: SEIC juhtkomitee
14.02.2019 Tallinn RAHVAALGATUSKESTAME: Teemaseminar III: Tööhõive
13.02.2019 Tartu, Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A EESTI PÕLLUMAJANDUS-KAUBANDUSKODA: Maaelufoorum 2019
13.02.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: ühisprojekti "Muutustega kohanemine. Vol. 2" - Päästeameti loeng "Elanikkonnakaitse"
13.02.2019 Nasva klubi, Saaremaa TEADMUSSIIRDE PROGRAMM: Riigihangetest LEADER toetuste taotlemisel - JÄÄB ÄRA
13.02.2019 Paldiski, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereisi eelkohtumine
12.02.2019 Keskkonnaministeeriumi I korruse saal, Tallinn KESKKONNAMINISTEERIUM: Keskkonnahoid läbi innovatsiooni - võimalused ettevõtjatele
12.02.2019 Viljandi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Projekti "Kogukondlik ja kestlik Lõuna - Järvamaa" raames toimuv õppekäik
12.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (II koolituspäev)
12.02.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
11.02.2019 Sagadi LEADER tegevusgrupid: SEIC projekti toiduteemaline inspiratsioonipäev
11.02.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
08.02.2019–10.02.2019 Eesti Näituste messikeskus, Pirita tee 28, Tallinn TOUREST 2019
07.02.2019 Muhu vald, Hellamaa külakeskus EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
07.02.2019 PARTNERID: Juhatuse koosolek
07.02.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
07.02.2019 Maaeluministeerium, Lai tn 39/41, Tallinn EUROOPA MAAELU ARENGU HINDAMISE TUGIÜKSUS: Hindamisalane üritus “EvaluationWORKS!”
06.02.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia konverentsikeskus, Tallinn PUBLICON OÜ: Konverents “Tugev omavalitsus = tugev riik?"
06.02.2019 Raplamaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu seminar-õpituba
06.02.2019 Tartu LEADER tegevusgrupid: NATIONAL GEOGRAPHIC meeskonna koosolek
06.02.2019–07.02.2019 Vilnius, Leedu EIP-AGRI töötuba: võimalused ettevõtte tegevuse mitmekesistamiseks ring-biomajanduses
05.02.2019–07.02.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: LEADER toetuste infopäevad
05.02.2019–07.02.2019 Ellivuori, Soome EUROOPA ARUKATE KÜLADE VÕRGUSTIK: Esimene arukate külade võrgustiku kohtumine
05.02.2019 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuse taotlejate nõustamine
05.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (I koolituspäev)
05.02.2019 Tallinnas Arhitektuurikeskuses RAHVAALGATUS.EE: #kuidasmekestame arutelusarja teemaseminar: Eesti sisene ränne
05.02.2019 Tallinn RAHVAALGATUSKESTAME: Teemaseminar II: Eesti sisene ränne
04.02.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.02.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.02.2019 Mõedaka, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
02.02.2019 Ao küla, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa MAITSEELAMUSE KODA: Avatakse uus Näkiuurimiskeskus!
01.02.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Hindamiskomisjoni koosolek
01.02.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Rahvusvahelise LEADER koostöö seminar
31.01.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplamaa külade tunnustamisüritus
31.01.2019 Kõrtsialuse, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
30.01.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
30.01.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Strateegia vahehindamise töörühm koosolek
30.01.2019 Audru, Pärnumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
30.01.2019 Lehtse, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
29.01.2019–30.01.2019 PMK Jäneda suur saal, Jäneda MAAELUVÕRGUSTIK: Teabepäev konsulentidele
29.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus
29.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
29.01.2019 Valga, Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Taotlusvoorude infopäev
26.01.2019 Pärnu KODUKANT: Üle-eestiline külavanemate foorum
24.01.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
24.01.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koolitussari “Ringmajanduse kasu väikeettevõttele” - sissejuhatus ringmajandusse
24.01.2019–26.01.2019 Olustvere LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti SEIC lõpuseminar
24.01.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Strateegia uuenduste avalikustamise seminar
23.01.2019 Harjumaa EESTI LEADER LIIT: Arutelu “Kogukonnameetod ja multifondid”
23.01.2019–25.01.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu HORIZON2020: Energia valdkonna infopäev ja Kesk- ja Ida-Euroopa säästva energeetika konverents
23.01.2019–25.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
22.01.2019 Rävala 2, Euroopa Liidu Maja, Tallinn Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammide infopäev Tallinnas
22.01.2019 Põlva PÕLVAMAA PARTNERLSUKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti infopäev
21.01.2019–22.01.2019 Viljandimaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koolitusprogrammi “Innovatsiooni otsingul” õppereis
19.01.2019 Murimäe Veinikeleder, Valgamaa AIANDUSKLASTER MTÜ: Viinamarjade infopäev
18.01.2019–19.01.2019 Soome HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Osalemine matkamessil
18.01.2019 Karksi, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Hindamiskomisjoni koosolek
17.01.2019 Helsingi messikeskus, Messuaukio 1, Helsingi, Soome SOOME MAAELUVÕRGUSTIK: EIP-töörühmade seminar
17.01.2019 Tartu LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppepäev Tartu ettevõtluskülas
17.01.2019 Laulasmaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
17.01.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa EESTI LEADER LIIT: Juhatuse koosolek
17.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Ärikiirendi "Hakkama kasvama" piirkonna ettevõtjatele
16.01.2019 Suur-Ameerika 1, Tallinn (superministeeriumi konverentsikeskus) EVEA: Konverents "Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni"
16.01.2019 Otepää, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Kagu-Eesti tegevusgruppide tegevjuhtide koosolek
16.01.2019 Sõmeru, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgruppide koosolek
15.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hommik ettevõtjatega
15.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Infotund
14.01.2019 Mulgi vald, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: III meetme paikvaatlused
11.01.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek ja arenguseminar
11.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Aastalõpuseminar ja üldkoosolek
11.01.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Seminar ja liikmete üldkoosolek
10.01.2019–11.01.2019 Narva-Jõesuu LEADER TEGEVUSGRUPID: Talveseminar 2019
10.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev
09.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev (Haljala)
09.01.2019 Anija mõis IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Toidutootjate ja toitlustajate koostöökohtumine
07.01.2019 Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuste infopäev
Kokku leiti 189 kirjet