ENG Maainfo Calendar
 
 
Agricultural Research Centre
Maainfo
Leader Cooperation Awards
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 

Calendar

   

 

2019

Kalender:  RSS
 

Time Place Name
23.11.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Pig breeders annual conference
22.11.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Meat bovine breeders annual conference
05.11.2019–06.11.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER information-day
22.10.2019 Tartumaa MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (2/2)
15.10.2019 TÄPSUSTUB MAAELUVÕRGUSTIK: LEADER piirkondlik seminar (1/2)
03.10.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Milk fair 2019
14.08.2019–15.08.2019 Virumaal ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER summer seminar
26.07.2019–28.07.2019 Räpina, Estonia ESTONIAN VILLAGE MOVEMENT: Rural Parliament 2019
01.06.2019 Sõmeru, Estonia RURAL FESTIVAL
21.05.2019–22.05.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: LEADER information-day
18.05.2019–19.05.2019 Estonia LAG DEVELOPMENT CENTER: "Experiences from capital to border town"
09.05.2019 Räpina RÄPINA AIANDUSKOOL: Maasikakasvatus algajale
11.04.2019–12.04.2019 Brussels, Belgium ENRD: Conference "NetworkX. Inspiring Rural Europe!"
11.04.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu EESTI BIOKÜTUSTE ÜHING: Etanooli konverents 2019
04.04.2019 Tartu, Eesti ESTONIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES: Career information day
02.04.2019–04.04.2019 Chisinau, Moldova ENPARD: EL-Moldova LEADER konverents
01.04.2019–04.04.2019 Itaalia LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse projekti õppereis
27.03.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Biosfääri päev
19.03.2019 VIRUMAA KOOSÖÖKOGU: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus ettevõtjatele
19.03.2019 to be specified ESTONIAN CHAMBER OF AGRICULTURE AND COMMERCE: Gardening Forum 2019
14.03.2019 LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Mõttetalgud kogukondade kestliku arengu võtmes
14.03.2019 Tallinn, Maaeluministeerium MAAELUVÕRGUSTIK: Arukate külade teemaline ümarlaud (1/2019)
13.03.2019 Võrumaa Toidukeskus, Koidula 7, Võru Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
13.03.2019 Eesti Maaülikooli aula, Kreutzwaldi 1A, Tartu Eesti Maaülikool: Konverents "Eesti Loodus turismimajanduses"
12.03.2019 Euroopa Liidu Eesti esindus, Rävala 4, Tallinn Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
12.03.2019 Türi Kultuurikeskus, Hariduse 1 EPKK: Teraviljafoorum 2019: Kuidas kohaneda muutuvate oludega?
12.03.2019–13.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Sauna projekti juhtkomitee
08.03.2019 Sisekaitseakadeemia, Kase 61, Tallinn SISEKAITSEAKADEEMIA: Füüsilisest isikust ettevõtja maksukäitumise põhiprintsiibid
07.03.2019 TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koostööprojekti “Innovatsiooni otsingul” koolituspäev
06.03.2019–07.03.2019 Tartu, Estonia ESTONIAN UNIVERSITY OF LIFE SCIENCES: Conference "Healthy animal and good food 2019"
06.03.2019 Belgia, Brüssel ENRD: Temaatilise töögrupi "Arukad külad" 7. kohtumine
06.03.2019 Jõhvi, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
05.03.2019 Tartumaa, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Regional information day of Open Farms Day
05.03.2019 veebiseminar ÄRIPÄEV: Bioloogilised varad ja bioloogiliste varade kajastamine raamatupidamises
05.03.2019 PARTNERID: Ühisprojekti "Mahetooraine Põhja-Eesti toidukultuuris" 8. töötuba
04.03.2019 Võrumaa VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU: Küla- ja kultuurimeetme infopäev taotlejatele
01.03.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
01.03.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: LEADER infopäev
28.02.2019 Radisson Blu Hotell Olümpia, Tallinn Konverents "Biomajandus –loovust ja jätkusuutlikkust kõigile"
27.02.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Juhatuse koosolek
27.02.2019 Jäneda, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Regional information day of Open Farms Day
26.02.2019 Goldenbecki maja, Kullamaa, Lääne county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
25.02.2019–01.03.2019 Soome, Põhja-Satakunta piirkond LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti 5*Nature turismiettevõtjate õppereis
22.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Töögrupp "Põlvkondade vahetus maapiirkonnas"
21.02.2019–22.02.2019 Belgia, Brüssel EUROOPA KOMISJON / EUROOPA PARLAMENT: Pilootprojekt "Arukad öko-sotsiaalsed külad" ja arukate külade tulevik
21.02.2019 Tori, Pärnu county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
21.02.2019 Rapla RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Rapla)
21.02.2019 Sakus Eesti Taimekasvatuse Instituudi saalis Teaduse 6a EESTI TAIMEKAITSE SELTSi seminar-koosolek
21.02.2019 Euroopa Liidu Majja (Laikmaa 15, Tallinn) EUROOPA KOMISJONI EESTI ESINDUS: Infoseminar "Kas oleme Brexitiks valmis?"
20.02.2019–21.02.2019 Athlone, Iirimaa ENRD: Perioodi 2014-2020 Euroopa riiklike maaeluvõrgustike 13. kohtumine
20.02.2019 Brüssel, Belgia The 5th International Conference of the Joint Programming Initiative ‘A Healthy Diet for a Healthy Life’
20.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Internetiturunduse koolitus ettevõtjale
20.02.2019 Haapsalu KODUKANT LÄÄNEMAA: Üldkoosolek
20.02.2019 Taikse, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
20.02.2019 Kohila RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kohila)
20.02.2019 Tartumaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Liikmete üldkoosolek ja klubiõhtu
19.02.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Märjamaa)
18.02.2019–22.02.2019 Soome LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti "Local Security" õppereis
18.02.2019 Kaiu, Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Projektitoetuse infopäev (Kaiu)
18.02.2019 ROHELISE JÕEMAA KOOSTÖÖKOGU: Ühisturunduse jätkuprojekti arutelu
16.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 5 MAAÜLIKOOL: Infopäev viinamarjadest
15.02.2019 Sangaste, Valgamaa EESTI RUKKI SELTS: Innovatsioonipreemia päev
14.02.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Üldkoosolek
14.02.2019 Tallinna Teeninduskool, Majaka 2 TOIDULIIT: Ohtlike kemikaalide infopäev
14.02.2019–15.02.2019 Soome LEADER TEGEVUSGRUPID: SEIC juhtkomitee
14.02.2019 Tallinn, Estonia RAHVAALGATUSKESTAME: Thematic seminar about Employment
13.02.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI PÕLLUMAJANDUS-KAUBANDUSKODA: Maaelufoorum 2019
13.02.2019 Jõhvi, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: ühisprojekti "Muutustega kohanemine. Vol. 2" - Päästeameti loeng "Elanikkonnakaitse"
13.02.2019 Nasva, Saare county, Estonia KNOWLEDGE TRANSFER PROGRAMME: Information day for LEADER LAGs about public procurement
13.02.2019 Paldiski, Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Ringmajanduse koostööprojekti õppereisi eelkohtumine
12.02.2019 Keskkonnaministeeriumi I korruse saal, Tallinn KESKKONNAMINISTEERIUM: Keskkonnahoid läbi innovatsiooni - võimalused ettevõtjatele
12.02.2019 Viljandi LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Projekti "Kogukondlik ja kestlik Lõuna - Järvamaa" raames toimuv õppekäik
12.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (II koolituspäev)
12.02.2019 Kuressaare, Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
11.02.2019 Sagadi LEADER tegevusgrupid: SEIC projekti toiduteemaline inspiratsioonipäev
11.02.2019 Toila, Ida-Virumaa KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
08.02.2019–10.02.2019 Tallinn, Estonia Tourism fair "TOUREST 2019"
07.02.2019 Muhu vald, Hellamaa külakeskus EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
07.02.2019 PARTNERID: Juhatuse koosolek
07.02.2019 Kiviõli, Ida-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
07.02.2019 Tallinn, Estonia ENRD EVALUATION HELPDESK: Evaluation themed seminar “EvaluationWORKS!”
06.02.2019 Radisson BLU Hotell Olümpia Conference Centre, Tallinn, Estonia PUBLICON OÜ: Conference “Strong local government = strong country?"
06.02.2019 Raplamaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Kohaliku toidu seminar-õpituba
06.02.2019 Tartu LEADER tegevusgrupid: NATIONAL GEOGRAPHIC meeskonna koosolek
06.02.2019–07.02.2019 EIP-AGRI Workshop: Opportunities for farm diversification in the circular bioeconomy
05.02.2019–07.02.2019 Harjumaa PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: LEADER toetuste infopäevad
05.02.2019–07.02.2019 Ellivuori, Soome EUROOPA ARUKATE KÜLADE VÕRGUSTIK: Esimene arukate külade võrgustiku kohtumine
05.02.2019 Väike-Maarja, Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuse taotlejate nõustamine
05.02.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Sotsiaalmeedia koolitused (I koolituspäev)
05.02.2019 Tallinnas Arhitektuurikeskuses RAHVAALGATUS.EE: #kuidasmekestame arutelusarja teemaseminar: Eesti sisene ränne
05.02.2019 Tallinn, Estonia RAHVAALGATUSKESTAME: Thematic seminar about Estonian inner migration
04.02.2019 Hiiumaa HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
04.02.2019 Türi, Järvamaa LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Juhatuse koosolek
04.02.2019 Mõedaka, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
02.02.2019 Ao village, Väike-Maarja municipality, Lääne-Viru county MAITSEELAMUSE KODA: Avatakse uus Näkiuurimiskeskus!
01.02.2019 Räpina PIIRIVEERE LIIDER: Hindamiskomisjoni koosolek
01.02.2019 Raplamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Rahvusvahelise LEADER koostöö seminar
31.01.2019 Märjamaa RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Raplamaa külade tunnustamisüritus
31.01.2019 Kõrtsialuse, Lääne-Virumaa VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Taotlejate infopäev
30.01.2019 Tartu, Kreutzwaldi 1A EESTI MAAÜLIKOOL: Kuidas lahendada konflikte
30.01.2019 Harjumaa NELJA VALLA KOGU: Strateegia vahehindamise töörühm koosolek
30.01.2019 Audru, Pärnumaa PÄRNU LAHE PARTNERLUSKOGU: Juhatuse koosolek
30.01.2019 Lehtse, Lääne-Virumaa ARENDUSKODA: Üldkoosolek
29.01.2019–30.01.2019 Jäneda, Lääne-Viru county, Estonia ESTONIAN RURAL NETWORK: Information day for advisors
29.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Koostööprojekti “Ettevõtjate võrgustumine” koolitus
29.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
29.01.2019 Valga, Valgamaa VALGAMAA PARTNERLUSKOGU: Taotlusvoorude infopäev
26.01.2019 Pärnu KODUKANT: Üle-eestiline külavanemate foorum
24.01.2019 PÕHJA-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
24.01.2019 Harjumaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Koolitussari “Ringmajanduse kasu väikeettevõttele” - sissejuhatus ringmajandusse
24.01.2019–26.01.2019 Olustvere LEADER TEGEVUSGRUPID: Koostööprojekti SEIC lõpuseminar
24.01.2019 Tartu TARTUMAA ARENDUSSELTS: Strateegia uuenduste avalikustamise seminar
23.01.2019 Harjumaa EESTI LEADER LIIT: Arutelu “Kogukonnameetod ja multifondid”
23.01.2019–25.01.2019 Eesti Maaülikool, Kreutzwaldi 1A, Tartu HORIZON2020: Energia valdkonna infopäev ja Kesk- ja Ida-Euroopa säästva energeetika konverents
23.01.2019–25.01.2019 Läänemaa KODUKANT LÄÄNEMAA: Taotlusvooru infopäevad
22.01.2019 Rävala 2, Euroopa Liidu Maja, Tallinn Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusprogrammide infopäev Tallinnas
22.01.2019 Põlva PÕLVAMAA PARTNERLSUKOGU: Rahvusvahelise koostööprojekti infopäev
21.01.2019–22.01.2019 Viljandimaa TARTUMAA ARENDUSSELTS: Koolitusprogrammi “Innovatsiooni otsingul” õppereis
19.01.2019 valgamaa AIANDUSKLASTER MTÜ: Viinamarjade infopäev
18.01.2019–19.01.2019 Soome HIIDLASTE KOOSTÖÖKOGU: Osalemine matkamessil
18.01.2019 Karksi, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: Hindamiskomisjoni koosolek
17.01.2019 Messuaukio 1, Helsinki, Finland FINNISH RURAL NETWORK: EIP-working groups seminar
17.01.2019 Tartu LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Õppepäev Tartu ettevõtluskülas
17.01.2019 Laulasmaa LÄÄNE-HARJU KOOSTÖÖKOGU: Üldkoosolek
17.01.2019 Roosna-Alliku, Järvamaa EESTI LEADER LIIT: Juhatuse koosolek
17.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Ärikiirendi "Hakkama kasvama" piirkonna ettevõtjatele
16.01.2019 Tallinn, Eesti EVEA: Konverents "Eesti ettevõtlus 30: vahvliküpsetajast nutika spetsialiseerumiseni"
16.01.2019 Otepää, Valgamaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Kagu-Eesti tegevusgruppide tegevjuhtide koosolek
16.01.2019 Sõmeru, Lääne-Virumaa LEADER TEGEVUSGRUPID: Virumaa tegevusgruppide koosolek
15.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Hommik ettevõtjatega
15.01.2019 Saaremaa SAARTE KOOSTÖÖKOGU: Infotund
14.01.2019 Mulgi vald, Viljandimaa MULGIMAA ARENDUSKODA: III meetme paikvaatlused
11.01.2019 PIIRIVEERE LIIDER: Üldkoosolek ja arenguseminar
11.01.2019 VIRUMAA KOOSTÖÖKOGU: Aastalõpuseminar ja üldkoosolek
11.01.2019 KIRDERANNIKU KOOSTÖÖKOGU: Seminar ja liikmete üldkoosolek
10.01.2019–11.01.2019 Narva-Jõesuu LEADER TEGEVUSGRUPID: Talveseminar 2019
10.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev
09.01.2019 Haljala, Lääne-Virumaa PARTNERID: Taotlusvooru infopäev (Haljala)
09.01.2019 Anija mõis IDA-HARJU KOOSTÖÖKODA: Toidutootjate ja toitlustajate koostöökohtumine
07.01.2019 Lääne-Virumaa PAIK: LEADER projektitoetuste infopäev
Kokku leiti 140 kirjet

February 2019
Tagasi  Edasi
Maainfo
    

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo