EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond | Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo UUDISED
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Konsulentidele kutsekvalifikatsiooni andmine
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
"Kingime üheskoos Eestile 100 maaelu toetamise näidet!"
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2019
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
Euroopa maaeluvõrgustik
Maainfo
Projektinäidete andmebaas
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
Sotsiaalne talupidamine
Maainfo
Eesti maaeluvõrgustik 2007-2013
Maainfo
ARHIIV
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  Maamajanduse analüüsi osakonna ja maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

UUDISED

   

PRIA: Maakondades algavad pindalatoetuste õppepäevad

Allikas: PRIA uudised
10. aprill 2012. a

Maaelu Edendamise Sihtasutus korraldab aprillis-mais erinevates maakondades maaelu arengukava 2007-2013 II telje toetuste ning otsetoetuste ja täiendavate otsetoetuste infopäevad.

Algus igal pool kell 10.00, lõpp kell 14.15.

Täpsema graafiku maakondade lõikes leiate aadressil: www.pikk.ee/est/

  Maakond
Toimumise aeg Koht Lektor Lektor
1 Hiiumaa 18.aprill Käina Kultuurikeskuse saal, Mäe 2, Käina Ly Kogermann Tiina Kattel
2 Tartumaa 18.aprill Tartumaa Põllumeeste Liidu õppeklass, Jalaka 48, Tartu Indrek Keres Merry Aart
3 Valgamaa 18.aprill Sangaste seltismaja, Valgamaa Linda Raasik Jaan Bachmann
4 Võrumaa 18.aprill Kultuurimaja Kannel, Liiva 13, Võru Sirje Madisson Meelis Värnik
5 Järvamaa 23.aprill Paide Kultuurikeskus, Pärnu 18, Paide               Ene Milvaste Helle Rohtla
6

Ida-Virumaa

25.aprill Taluliidu õppeklass, Rakvere 27, Jõhvi              Arvo Aller Heiki Unt
7 Pärnumaa 25.aprill Pärnu Maavalitsuse saal, Akadeemia 2, Pärnu Olavy Sülla Hillar Lilleste
8 Raplamaa 25.aprill Rapla haldushoone suur saal, Tallinna mnt 14, Rapla Lilia Kulli Alvar Timmi
9 Viljandimaa 25.aprill Vabaduse plats 4, Viljandi                 Peeter Lääne Karin Hüva
10 Jõgevamaa 26.aprill Jõgeva SAI saal                                       Liia Lust Helle Rohtla
11 Lääne-Virumaa 26.aprill Porkuni rahvamaja, Järve 1, Porkuni, Tamsalu vald, Lääne-Virumaa Helle Rohtla Ene Milvaste
12 Põlvamaa 26.aprill Kohvik-klubi Aal, FR. Tuglase 2, Põlva Ulvi Ajalik Toomas Tõrra
13 Läänemaa 30.aprill Lihula kultuurimaja, Tallinna mnt 1A, Lihula Targo Pikkmets Anne Orgla
14 Saaremaa 30.aprill Kuressaare Ametikooli ruum K-3, Kohtu 22, Kuressaare Veeve Kaasik Jekaterina Näälik
15 Harjumaa 2.mai Harju Taluliidu õppeklass, Üksnurme tee 8, Saku Vello Ilves Helle Rohtla

 


2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo