1. |
Lilian Saage |
Lääne-Harju Koostöökogu |
2. |
Arlet Palmiste |
MTÜ Sääsküla Huviklubi - Arenduskoja piirkonna Leader projekt: saatesari "Hummeri jälgedes" koos raamatuga |
3. |
Lii Roosa |
MTÜ Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
4. |
Veiko Maastik |
Piiriveere Liider MTÜ |
5. |
Airi Purge |
Piiriveere Liider MTÜ |
6. |
Aleksandra Tiirman |
Värska Vallavalitsus (Värska ANK) - Piiriveere Liidri piirkonna Leader projektid: "Värska Skatepargi sisustamine" ja "Värska Avatud Noortekeskuse möbleerimine" |
7. |
Raul Auksmann |
MTÜ Tsiistre Selts - Piiriveere Liidri piirkonna Leader projektid: kogumiku "Tsiistrenukk-maaelu kogemise küla" väljaandmine, "Tsiistre külakoja ehituse", "Tsiistre nuka veebileht", "Tsiistrenuka kunsti- ja muusikafestival" |
8. |
Kaire Hakk |
Fortis Ager OÜ - Piiriveere Liidri piirkonna Leader projektid: "Traditsiooniliste käsitöömaterjalide kasutamise kaasajastamine" ja "Traditsiooniline käsitöö kaasaegsemaks ja efektiivsemaks" |
9. |
Kairi Kasearu |
MTÜ Leevakk - Piiriveere Liidri Leader projektid: "Naha ja Leevaku kogukonna õppereis Muhu- ja Saaremaale - turismiarendamise võimlaused maapiirkonnas", " Leevaku puhkeala-tervistedendav käitumine miljööväärtuslikus keskkonnas", "Bändituba-musikaalse huvitegevuse võimaldamine" |
10. |
Margus Zupsmann |
Semora OÜ - Piiriveere Liidri piirkonna projekt: "Paadisõit Räpina paisjärvele" |
11. |
Signe Zupsmann |
Piiriveere Liider MTÜ |
12. |
Aivar Niinemägi |
MTÜ PAIK |
13. |
Kaja Allilender |
MTÜ Peipsimaa Turism - 5 tegevusgrupi (Peipsi-Alutaguse Koostöökoja, Jõgevamaa Koostöökoja, Peipsi Arenduspiirkonna Arendajate Kogu, Tartumaa Arendusseltsi, Piiriveere Liidri) koostööprojekt |
14. |
Liina Keerberg |
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) |
15. |
Ülle Marits |
MTÜ Kirderanniku Koostöökogu |
16. |
Kristiina Liimand |
Tartumaa Arendusselts - Tartumaa Arendusseltsi projektid "Maitsev Lõuna-Eesti, taluturg" ja "Sibulatee" |
17. |
Kadri Kuusmik |
MTÜ Virumaa Koostöökogu |
18. |
Heiki Vuntus |
Arenduskoda |
19. |
Alo Murutar |
MTÜ Heliraamat - Võrtsjärve Ühenduse piirkonna Leader projekt: Audiokeskus Heliait |
20. |
Karl Õmblus |
MTÜ Võrtsjärve Ühendus |
21. |
Helen Laas |
MTÜ Võrtsjärve Ühendus |
22. |
Robert Peets |
MTÜ Mäekeskus - Peipsi-Alutaguse Koostöökoja piirkonna projekt: Alutaguse seikluspark |
23. |
Kalle Kütt |
OÜ Peetrimõisa Villa - Võrtsjärve Ühenduse piirkonna Leader projekt: Valma Seikluspark |
24. |
Triin Matsalu |
Märjamaa Vallavalitsus - Raplamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projektid: "Märjamaa vald nähtavaks", "Märjamaa lauluväljaku pingid" ja "Märjamaa Folk" |
25. |
Aare Purk |
Gurmee Gala MTÜ - Arenduskoja piirkonna Leader projekt: Piirkondlikult eksklusiivsete toiduainete tootmisvõimaluste tutvustamine ja propageerimine maamajanduse väiketootmistele. |
26. |
Ain Alvela |
Äripäev |
27. |
Riina Lepp |
PRIA , Saaremaa-Pärnumaa regioon |
28. |
Marina Sultanjants |
PRIA, Rapla-Järva büroo |
29. |
Tea Treufeldt |
SA Lääne-Viru Arenduskeskus |
30. |
Kairi Oja |
AS Äripäev |
31. |
Jaak Erlemann |
Intarsia OÜ - Raplamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: OÜ Intarsia seadmete soetamine, mikroettevõtluse areng |
32. |
Aive Tamm |
Jõgevamaa Koostöökoda |
33. |
Tea Tuulberg |
PRIA |
34. |
Riinu Lepa |
Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik |
35. |
Ave Bremse |
Maamajanduse Infokeskus |
36. |
Malle Rooba |
Järva Arengu Partnerid |
37. |
Ülle Lukas |
PRIA |
38. |
Katti Muru |
Austrvegr Selts MTÜ - Järva Arengu Partnerite piirkonna Leader projekt: Viikingilaev Paunküla veehoidlale |
39. |
Toomas Mägi |
Austrvegr Selts MTÜ - Järva Arengu Partnerite piirkonna Leader projekt: Viikingilaev Paunküla veehoidlale |
40. |
Ülle Leesmaa |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
41. |
Ants Välimäe |
MTÜ Eesti Piimandusmuuseumi Sõprade Selts - MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu piirkonna Leader projekt: rändnäitus "Piim - ilu ja tervise allikas" |
42. |
Valli Järva |
Eestimaa Talupidajate Keskliit (ETKL) |
43. |
Rando Lai |
MTÜ Raplamaa Noored - Raplamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projektid: "Loovuslabor" ja "Sofia kohvik" |
44. |
Heli Puusepp |
PRIA |
45. |
Tiina Tõnissoo |
PRIA |
46. |
Imre Maidla |
PRIA |
47. |
Ester Valdvee |
Maamajanduse Infokeskus |
48. |
Jaano Rässa |
SA Noorte ja Spordiklubi Keelutsoon - Järva Arengu Partnerite piirkonna Leader projekt: Nurmsi õppeväljaku ekstreemspordikeskus |
49. |
Agu Laius |
Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) |
50. |
Arne Pilvet |
MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus |
51. |
Katrin Vask |
Põllumajandusuuringute Keskus |
52. |
Külli Vollmer |
Eesti Külaliikumine Kodukant |
53. |
Kalev Kurs |
Jõgevamaa Koostöökoda |
54. |
Karina Kaarepere |
Jõgevamaa Koostöökoda |
55. |
Maris Mälzer |
Sotsiaalministeerium |
56. |
Pärle Põltsam |
Jõhvi Kultuuri-ja Huvikeskus |
57. |
Ave Tamra |
Võrumaa Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: UMA MEKK - Võrumaa toidu kaubamärk |
58. |
Natalja Zinovjeva |
Siseministeerium |
59. |
Margit Murumägi |
Lääne-Viru Arenduskeskus |
60. |
Sven Köster |
Eesti Erametsaliit |
61. |
Katrin Orgusaar |
Siseministeerium |
62. |
Valter Parve |
TÜ Pärnu kolledz |
63. |
Krista Pedak |
SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus |
64. |
Aarne Toomsalu |
Libertas Instituut MTÜ |
65. |
Merike Koov |
Põllumajandusministeerium |
66. |
Anne Kalf |
Raplamaa Partnerluskogu |
67. |
Iris Haiba |
Raplamaa Partnerluskogu |
68. |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu |
69. |
Lea Lai |
Kodukant Läänemaa |
70. |
Anneli Kimmel |
Põllumajandusministeerium |
71. |
Liis Pärtelpoeg |
MTÜ Sibulatee |
72. |
Mailis Ostra |
Eesti Noorteühenduste Liit |
73. |
Rivo Noorkõiv |
Konsultatsiooni- ja koolituskeskus Geomedia |
74. |
Larissa Mandel |
Kodukant Läänemaa |
75. |
Õnne Rüütel |
MTÜ NordEstNõva - Kodukant Läänemaa piirkonna Leader projekt: „Viikingipaatide ehituse traditsiooni ning muinasaja kultuuri tutvustavate ürituste algatamine Nõva vallas“ |
76. |
Peeter Jõgar |
MTÜ NordEstNõva - Kodukant Läänemaa piirkonna Leader projekt: „Viikingipaatide ehituse traditsiooni ning muinasaja kultuuri tutvustavate ürituste algatamine Nõva vallas“ |
77. |
Oleg Matvejev |
|
78. |
Ants Maripuu |
Rõude küla selts - Kodukant Läänemaa piirkonna Leader projekt: Rõude puutöötoa sisustamine elektriliste tööriistadega |
79. |
Silvi Resik |
Teenuse Naiste Ühendus |
80. |
Heino Resik |
Teenuse Külade Ühing |
81. |
Silva Anspal |
Järva Arengu Partnerid |
82. |
Konstantin Mihhejev |
Põllumajandusministeerium |
83. |
Andres Luus |
Põllumajandusministeerium |
84. |
Annika Jõks |
Lääne-Harju Koostöökogu |
85. |
Marje Suharov |
Lääne-Harju Koostöökogu |
86. |
Natalia Sereda |
Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projektid 2010-2011: ANK Vikerkaaremaja, TeatReaalne puhkus ja Noorsootöötajate koostööseminar |
87. |
Mari-Liis Simovart |
Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projekt: Muusikaselts Nissi Trollid, teenuste arendamine, pillide ostmine |
88. |
Sulev Mäeltsemees |
Tallinna Tehnikaülikool |
89. |
Piret Smagar |
MTÜ Salla Seltsimaja - PAIK piirkonna Leader projekt: võrgustiku näide Salla-Emumäe |
90. |
Aina Ennus |
MTÜ Emumäe Arenduskeskus - PAIK piirkonna Leader projekt: võrgustiku näide Salla-Emumäe |
91. |
Piret Lankots |
MTÜ Salla Seltsimaja - PAIK piirkonna Leader projekt: võrgustiku näide Salla-Emumäe |
92. |
Ly Animägi |
MTÜ Tobraselja Ratsatalu - Võrtsjärve Ühenduse piirkonna Leader projekt: Pikamihkli talu tall, treeningplats ja jooksuaed |
93. |
Elari Saar |
PRIA, Harjumaa-Hiiumaa-Läänemaa büroo |
94. |
Silja Lättemäe |
Maaleht |
95. |
Henno Nurmsalu |
Külamees |
96. |
Marika Tomberg |
MTÜ Elurõõm |
97. |
Mariëtte Pol |
|
98. |
Kay van der Kraan |
Radboud University Nijmegen |
99. |
Siret Merisalu |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
100. |
Ester Velliste |
MTÜ Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
101. |
Kaire Ööbik |
Siseministeerium |
102. |
Sirli Nellis |
Maamajanduse Infokeskus |
103. |
Eva Pukk |
Nelja Valla Kogu |
104. |
Deiw Rahumägi |
Nelja Valla Kogu |
105. |
Kalle Talviste |
Põllumajandusuuringute Keskus (PMK) |
106. |
Liilia Piir |
Eesti Kunstiakadeemia |
107. |
Hannes Soosaar |
SA Kalevipoja Koda - Jõgevamaa Koostöökoja piirkonna Leader projektid: Krati seikluspark, Kalevipoja suveteater ja Kalevipoja muuseumi rekonstrueerimise projekt |
108. |
Kadri Kopso |
Väike-Maarja Põllumeeste Selts, Kaarli talu |
109. |
Tiiu Aavik |
Kodukant Läänemaa |
110. |
Triin Aarna |
|
111. |
Eidi Maripuu |
Rõude küla selts - Kodukant Läänemaa piirkonna Leader projekt: Rõude puutöötoa sisustamine elektriliste tööriistadega |
112. |
Krista Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
113. |
Ilona Tiigi |
Lääne-Viru Arenduskeskus |
114. |
Helene Kõiv |
Maamajanduse Infokeskus |
115. |
Liis Palumets |
Siseministeerium |
116. |
Jüri Kongas |
Järva Arengu Partnerid |
117. |
Ole van Beers |
Radboud Universiteit Nijmegen |
118. |
Simon Kok |
Radboud Universiteit Nijmegen |
119. |
Jaanika Müürsepp |
Kultuuriministeerium |
120. |
Merlin Rehema |
PRIA |
121. |
Eha Hünerson |
taluperenaine |
122. |
Rauno Aun |
PRIA |
123. |
Signe Sarah Arro |
MTÜ Eesti Maaturism |
124. |
Jüri Võigemast |
Eesti Linnade Liit |
125. |
Maria Sarv |
PRIA |
126. |
Krista Tõnisson |
Keskkonnaministeerium |
127. |
Kaido Putting |
MTÜ Randvere Pasunakoor - Põhja-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projekt: "Puhkpilliorkestri pillide ostmine" |
128. |
Jaak-Velori Sadul |
Maamajanduse Infokeskus |
129. |
Kersti Oja |
Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu |
130. |
Urmas Pirk |
Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu |
131. |
Ülle Puusta |
Põllumajandusministeerium |
132. |
Heldur Kiima |
PRIA |
133. |
Eve Ader |
Põllumajandusministeerium |
134. |
Karl - Gregori Kerge |
OÜ Roheline Elevant |
135. |
Eve Külmallik |
Põllumajandusministeerium |
136. |
Illar Lemetti |
Põllumajandusministeerium |
137. |
Raili Mengel-Sünt |
MTÜ Eesti Maaturism / MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu |
138. |
Katrin Papp |
MTÜ Eesti Maaturism |
139. |
Margot Pomerants |
Põllumajandusministeerium |
140. |
Liisa Vipp |
Põllumajandusministeerium |
141. |
Tanel Tang |
Põllumajandusministeerium |
142. |
Alyssa Klumper |
Radboud University of Nijmegen |
143. |
Sille Rähn |
Põllumajandusministeerium |
144. |
Mare Sikkut |
MTÜ PARTNERID |
145. |
Elsa Hundt |
MTÜ PARTNERID |
146. |
Piret Laidroo |
MTÜ Sõmeru Start - Partnerite piirkonna Leader projektid: Noorte mini- ja õpilasfirmade ettevõtlusalane koolitus, Noorte projektimess - TEGUS NOOR, Kunstilaager - Kunstis peitub jõud, Autoorienteerumine peredele |
147. |
Katrin Murakas |
MTÜ Lasila mõis - Partnerite piirkonna Leader projektid: Baeri torni rekonstrueerimine, Baeri konverents, Ühisüritused - 150.a. Lasila uue mõisahoone rajamisest |
148. |
Antonina Kotsetkova |
MTÜ Slaavi Ühing Läte - Partnerite piirkonna Leader projekt: Nukuteatrialane koolitus |
149. |
Epp Kaljos |
MTÜ Idamaise Kultuuri Selts ALIMA - Partnerite piirkonna Leader projekt: Idamaise tantsu koolitused - Tants Ühendab |
150. |
Mercedes Merimaa |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
151. |
Marika Vartla |
MTÜ PARTNERID - ühisüritus "Vanale asjale uus elu" |
152. |
Veiko Albring |
Ökomuld OÜ - Pärnu Lahe Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: Biohuumuse tootmine |
153. |
Sulev Peäske |
MTÜ Jööri Küla Selts - Saarte Koostöökogu piirkonna Leader projekt: Jööri küla muuseum |
154. |
Koit Kelder |
MTÜ Saarte Koostöökogu |
155. |
Rein Koppel |
Eesti Inseneride Kutseliit |
156. |
Vivia Aunapuu-Lents |
Põllumajandusministeerium |
157. |
Terje Aus |
MTÜ Saarte Koostöökogu |
158. |
Lembo Pikkamäe |
Virumaa Rannakalurite Ühing |
159. |
Ülle Rondo |
Saue-Jõgisoo Haridusselts MTÜ |
160. |
Andres Õunmaa |
Maaelu Edendamise Sihtasutus |
161. |
Madis Kaasik |
MTÜ Randvere Pasunakoor - Põhja-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projekt: "Puhkpilliorkestri pillide ostmine" |
162. |
Marek Treufeldt |
PRIA |
163. |
Aime Ilves |
PRIA |
164. |
Kaidi Randpõld |
Kallaste linnavalitsus |
165. |
Tiina Ivask |
Valgamaa Partnerluskogu |
166. |
Vahur Jaakma |
Tartumaa Arendusselts |
167. |
Marek Mekk |
MTÜ Valgamaa Partnerluskogu - Leader projekt "Valgamaa noorsootöövõrgustiku loomine" |
168. |
Tiina Sergo |
MTÜ Ida-Harju Koostöökoda |
169. |
Marilin Pehka |
Sportland Eesti AS Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus |
170. |
Merike Rekor |
MTÜ M.A.R.S.S. |
171. |
Katre Kets |
|
172. |
Jaak Eensalu |
Jaagu Annemäe Talu - Valgamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: veiniköögi rajamine, seadmete ostmine |
173. |
Ene Kaas |
Lüllemäe Rahvaõpistu - Valgamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: keraamikaahju ja treipingi soetamine ning kohaliku meene väljatöötamine |
174. |
Eve Rüütli |
Lüllemäe Rahvaõpistu - Valgamaa Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: keraamikaahju ja treipingi soetamine ning kohaliku meene väljatöötamine |
175. |
Katrin Rannik |
Põllumajandusministeerium |
176. |
Lennart Sünt-Mengel |
Lentsius OÜ - Pärnu Lahe Partnerluskogu piirkonna Leader projekt: Settekaevude tühjendamise teenus |
177. |
Siim Valmar Kiisler |
regionaalminister |
178. |
Kalvi Kõva |
Riigikogu maaelukomisjon |
179. |
Arne Saluste |
Kakuami püügi (seisevnooda püügi) hobiuurija |
180. |
Piret Kljutšivski |
PRIA arengutoetuste osakond |
181. |
Artur Talvik |
filmitegija ja külaelu edendaja |
182. |
Haimar Sokk |
Kagu-Eesti Partnerlusprogrammi esindaja |
183. |
Ain Tähiste |
MTÜ Halulaev - Hiidlaste Koostöökogu piirkonna Leader projektid: 1. Meretraditsioonide hoidmine - MTÜ Halulaev, teabematerjalid Hiiumaa purjelaevandusest, laevaehituse ajaloost ning halulaeva ehitamisest www.halulaev.ee/; MTÜ Hiidlaste Koostöökogu, Rahvusvaheline koostöö traditsioonilise purjetamise ja merepärandi edendamisel Traditional sailing and maritime heritage, etapid 1-4, |
184. |
Ly Kaups |
Hiiumaa Turismiliit - Hiidlaste Koostöökogu piirkonna Leader turismiarenduse projekt - Kärdla kohvikutepäev |
185. |
Tiiu Rüütle |
Põlvamaa Partnerluskogu |
186. |
Marko Avikson |
Põlvamaa Partnerluskogu |
187. |
Piret Leskova |
MTÜ Mulgimaa Arenduskoda |
188. |
Heli Hahndorf |
Hiidlaste Koostöökogu koostööprojekt Saarte Koostöökogu ja Kodukant Läänemaaga "Kohalik toit Kogukonna toidulauale" |
189. |
Katrin Kotkas |
Eesti Maaviljeluse Instituut |
190. |
Eda Kesküla |
MTÜ Saarte Kalandus |
191. |
Anu Altmets |
Nelja Valla Kogu |
192. |
Katrin Ossep |
Rebaseonu.ee OÜ - Nelja Valla Kogu piirkonna Leader projekt: Talutoodangu käitlushoone ehitamine |
193. |
Eve Salumaa |
Põllumajandusministeerium |
194. |
Mati Mõtte |
EMÜ majandus- ja sotsiaalinstituut |
195. |
Margo Keerme |
Rahandusministeerium |
196. |
Vahur Leemets |
MTÜ Arenduskoda |
197. |
Juho Karu |
OÜ Räpina Reisid |
198. |
Kristel Tammiste |
Alpius Invest OÜ |
199. |
Arne Timm |
EELK Laagrikeskus Talu - Nelja Valla Kogu piirkonna Leader projekt: Laagrikeskus Talu peahoone ehitamine |
200. |
Marko Gorban |
Põllumajandusministeerium |
201. |
Merle Saaliste |
Põllumajandusministeerium |
202. |
Anne-Ly Mitt |
MTÜ Suurupi Selts |
203. |
Kristiina Rasina-Lõhmus |
MTÜ Suurupi Selts |
204. |
Leo Saluste |
FIE Leo Saluste |
205. |
Sille Noor |
MTÜ Ajaleidja - Ida-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projektid "Aegviidu madalseikluspark" ja "Aegviidu terviserada valgeks" |
206. |
Merle Pussak |
Kose Vallavalitsus - Ida-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projekt: ülevaateraamat "Kose vald - 20", Kose valla ajalugu kajastava trükise väljaandmine |
207. |
Alari Song |
Mööbel Sinule OÜ - Ida-Harju Koostöökogu piirkonna Leader projekt: seadmete soetamine mööbliettevõttele |
208. |
Liis Pärtelpoeg |
MTÜ Sibulatee - Tartumaa Arendusseltsi piirkonna Leader projekt: MTÜ Sibulatee turundustegevused |
209. |
Merle Vall |
MTÜ Maitsev Lõuna-Eesti - Tartumaa Arendusseltsi piirkonna Leader projekt: taluturu arendamine |
210. |
Merle Laager |
MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu |
211. |
Margit Pärtel |
MTÜ Põhja-Harju Koostöökogu |
212. |
Raivo Päevalill |
OÜ Aldamor - Põhja-Harju Koostöökogu |
213. |
Kalju Lohk |
OÜ Aldamor - Põhja-Harju Koostöökogu |
214. |
Maria Kirtsi |
MTÜ EGCC Golf Academy - Põhja-Harju Koostöökogu |
215. |
Elle Allik |
PAIK MTÜ |
216. |
Mihkel Susi |
Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium |
217. |
Aivar Siim |
EluJõud OÜ - Rohelise Jõemaa piirkonnas projekt - Energia talu teemaja seminarihoome ehitamine |
218. |
Tiiu Siim |
EluJõud OÜ - Rohelise Jõemaa piirkonnas projekt - Energia talu teemaja seminarihoome ehitamine |
219. |
Aita Tammekivi |
Vahassar OÜ - Rohelise Jõemaa piirkonnas - tikkimistöökoja rajamine Rõusa külla Vändra vallas |
220. |
Triin Lääne |
Tartumaa Arendusselts |
221. |
Triin Kivimaa |
Saarte Koostöökogu "Kohalik toit kohaliku kogukonna toidulauale" |
222. |
Hendrik Noor |
MTÜ BRAVO - YOUTH SUPPORT ORGANISATION - Võrumaa Partnerluskogu piirkonna projekt Päikesesüsteemi õppe-matkaraja ehituslik projekt |
223. |
Anne Bremse |
|
224. |
Laida Jätsa |
|
225. |
Tiiu Toom |
Kirderanniku Koostöökogu MTÜ |
226. |
Eha Merirand |
MTÜ Toila Sadama Jahtklubi - Kirderanniku Koostöökogu piirkonna projekt - Noorte merendusalase huviringi läbiviimine |
227. |
Kersti Vill-Sulp |
PRIA |
228. |
Vahur Vider |
Põllumajandusministeerium |
229. |
Jaak Kask |
Haridus- ja Teadusministeerium |
230. |
Heino Laiapea |
|
231. |
Enn Sokk |
Põllumajandusministeerium |
232. |
Ivar Tedrema |
Kambja vallavalitsus ja Eesti Maaomavalitsuste Liit |
233. |
Triinu Trumsi |
|
234. |
Ene Sillamaa |
OÜ Männiku Metsatalu - Mulgimaa Arenduskoja piirkonna Leader projekt: Vana aida taastamine ja sisustamine |
235. |
Jaan-Ivo Lukas |
Jaan-Ivo Lukas Meediabüroo |
236. |
Ott Penek |
MTÜ Virumaa Koostöökogu - MTÜ Kõrtsialuse Seltsimaja |
237. |
Olav Kivirand |
MTÜ Lilleküla Selts |
238. |
Jaanus Silla |
OÜ Welcome Entertainment |
239. |
Annika Lüüde |
Tantsuselts Jõhvikamoos - Kirderanniku Koostöökogu piirkonna Leader projekt: Rahvariiete soetamine tantsuseltsile Jõhvikamoos |
240. |
Kalle Pärt |
Tantsuselts Jõhvikamoos - Kirderanniku Koostöökogu piirkonna Leader projekt: Rahvariiete soetamine tantsuseltsile Jõhvikamoos |
241. |
Mati Makkar |
MTÜ Lilleküla Selts |
242. |
Maiu Uus |
PRAXIS |
243. |
Priit Saksing |
Peipsi Kalurite Ühing |
244. |
Kersti Kurvits |
SA Jõgevamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskus |
245. |
Aivar Aruja |
MTÜ PARTNERID - juhatuse esimees |
246. |
Merli Tammemägi |
Ubja külaselts LINDA |
247. |
Ülle Allika |
MTÜ JOHANNA |
248. |
Andre Punane |
Osaühing Red Pearl |
249. |
Malle Lind |
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
250. |
Malle Mandel |
PRIA |
251. |
Erik Lööper |
Maamajanduse Infokeskus |
252. |
Andor - Olari Ilison |
MTÜ Loominguline Keskus KUNGLA |
253. |
Hannes Aamisepp |
Maamajanduse Infokeskus |
254. |
Ilmi Aksli |
MTÜ Hiidlaste Koostöökogu - rahvusvaheline koostööprojekt: Traditsioonilise purjetamise ja laevaehituse kohaturundus rahvusvahelise koostööprojekti raames |
255. |
Reet Kokovkin |
Hiidlaste Koostöökogu Leader projekt ”Kohalik toit Kogukonna toidulauale” |
256. |
Pille Pink |
HTÜ Hiiu Tootmine OÜ - Hiidlaste Kooströökogu piirkonna Leader projekt: "Kohalik toit kogukonna lauale" |
257. |
Rando Värnik |
EMÜ majandus- ja sotsiaalinstituut |
258. |
Aini Sildvee |
Eestimaa Talupidajate Keskliit |
259. |
Rein Sagar |
MTÜ Randvere Pasunakoor |