EST Maainfo Kalender Maainfo Üritused
 
 
Maaelu võrgustikutöö osakond | Maamajanduse analüüsi osakond
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Kalendri sissekanded
Maainfo

Üritused

   

EESTI PÕLLUMAJANDUSLOOMADE JÕUDLUSKONTROLL: Infopäev piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele Valgamaal

Toimumisaeg: 07.04.2017

Toimumiskoht: Pühajärve Spa & Puhkekeskuse konverentsikeskus, Pühajärve, Valgamaa

Sihtgrupp: Piimakarjakasvatajad ja jõudlusandmete kogujad

Infopäev piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele

Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS (EPJ) korraldab koostöös Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistuga (ETKÜ) sel kevadel piimakarjakasvatajatele ja jõudlusandmete kogujatele infopäevad:

  • Hotell Wesenbergh’i konverentsikeskuses, Tallinna 25, Rakvere - teisipäeval, 18. aprillil 2017 kell 10.30
  • Kõljala külamajas, Kõljala, Saaremaa - kolmapäeval, 3. mail 2017 kell 11.00
  • Viiking Spaa Hotellis, Sadama 15, Pärnu - neljapäeval, 4. mail 2017 kell 11.00  

Infopäevade päevakava:

  • Jõudluskontrollist. Andmete registreerimine - ajasääst või ajakulu - Aire Pentjärv, EPJ
  • Tõuaretusalased nõuanded piimakarjakasvatajale - Tõnu Põlluäär, ETKÜ
  • Kuidas vähendada terviseprobleeme piimaveisekarjas - Hertta Pirkkalainen, Eesti Maaülikool (EMÜ) 

Ootame Teid infopäevale - valige endale sobiv aeg ja koht ja registreeruge! Osavõtjatel palume registreeruda hiljemalt 5 päeva enne sobivat infopäeva:

Evi Prins, 520 6231, evi.prins@epj.ee

Ludmilla Aan, 516 7816, ludmilla.aan@epj.ee

Maila Kirs, 509 4675, maila.kirs@epj.ee

Maire Tamm, 5332 4204, maire.tamm@epj.ee

Merle Lillik, 516 7868, merle.lillik@epj.ee

Saive Kase, 524 0147, saive.kase@epj.ee 

või EPJ peamaja tel 738 7700, epj@epj.ee

Infopäeva toetab Eesti Maaelu Arengukava teadmussiirde ja teavituse meede.

Viimati muudetud: 23.03.2017

November 2019
Tagasi  Edasi
Maainfo
    

Päevakajalised asjad
Maainfo
PIIRIVEERE LIIDER: Piiriveere liideri juhatus vahetas kogemusi Järvamaal
RAPLAMAA PARTNERLUSKOGU: Juurus valmis mänguväljak
LEADER infokiri 2019 (nr 15/70)
POLLUMAJANDUS.EE: Väike on tark - "Small is Smart"
MAAELUMINISTEERIUM: Põllumajanduses tuleb mõelda keskkonnale ja innovatsioonile
LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Türi Konnas kogunesid Järvamaa käsitöömeistrid
LÕUNA-JÄRVAMAA KOOSTÖÖKOGU: Maaeluministeeriumi ja Maaeluvõrgustiku esindajad külastasid Lõuna-Järvamaa Koostöökogu tegevuspiirkonda
PIIRIVEERE LIIDER: Piiriveere noored saavad endale maleva
MAAELUVÕRGUSTIK: Kogukonna juhitud kohalik areng Euroopa linnades
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 23 (446)
LEADER TEGEVUSGRUPID: Porikuu festival on meelitanud 4000 huvilist Loode-Eestit avastama
EIP-AGRI: Teeninduspunkt otsib abikäsi!
MAAELUMINISTEERIUM: LEADER tegevusgruppide külastused: Rohelise Jõemaa Koostöökogu ja Pärnu Lahe Partnerluskogu

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, info@maainfo.ee
Maainfo