EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Põhja- ja Baltimaade maaeluvõrgustike 22. kohtumine
Toimumisaeg: 21.01.2020–22.01.2020
Toimumiskoht: Padise mõis ja TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory
21.-22. jaanuaril 2020 toimub 22. Põhja- ja Baltimaade maaeluvõrgustike kohtumine. Kohtumise korraldajaks on Eesti maaeluvõrgustik.
Esimene päev toimub Padise mõisas, Harjumaal ja teine TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, ruumis "Logistikalabor" (Raja 15, Tallinn).
Kohtumisel osalevad Eesti, Läti, Poola, Rootsi ja Soome maaeluvõrgustike esindajad. Teisel päeval osalevad lisaks maaeluvõrgustike esindajatele ka EIP-AGRI teeninduspunkti, Maaeluministeeriumi ja teiste innovatsiooni arendamisest huvitatud organisatsioonide esindajad.
Osalemine ainult kutsetega.
Kohtumise töökeel on inglise keel.
Kohtumise peateemaks on innovatsiooni edendamine.
Vaata fotosid üritusest SIIT
PÄEVAKAVA
TEISIPÄEV
21. jaanuar 2020
Põhja- ja Baltimaade kohtumise I päev
Padise mõis, Harjumaa
|
13.00 - 14.00 |
Lõuna |
14.00 - 14.15 |
Sissejuhatus ja osalejate tutvustusring |
14.15 - 17.00 |
Ettekanded igalt maaeluvõrgustikult käimasolevate ja tulevaste tegevuste ja teemade kohta
- Eesti maaeluvõrgustiku ETTEKANNE
- Rootsi maaeluvõrgustiku ETTEKANNE
- Soome maaeluvõrgustiku ETTEKANNE
- Läti, Poola ja Šotimaa slaididega ettekandeid ei teinud
Arutelu
|
KOLMAPÄEV
22. jaanuar 2020
Rahvusvaheline seminar teemal "Innovatsiooni edendamine"
TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory, ruum "Logistikalabor" (Raja 15, Tallinn)
|
8.45 - 9.15 |
Kogunemine ja tervituskohv |
9.15 - 9.40
|
Sissejuhatus ja osalejate tutvustusring
|
9.40 - 10.40 |
Ettekanne "Maapiirkonna innovatsiooni tugiteenused Šotimaal - arengud, saadud õppetunnid & pilk tulevikku" & küsimused
|
10.40 - 12.10 |
Lühikesed ettekanded Rootsi, Soome, Läti, Poola ja Eesti maaeluvõrgustike innovatsiooni arendamisega seotud tegevustest
Kohvi- ja sirutuspaus jooksvalt
|
12.10 - 12.30 |
Ettekanne EIP-AGRI teeninduspunktilt
- Willemine Brinkman, EIP-AGRI teeninduspunkt
|
12.30 - 13.30 |
Arutelu |
13.30 - 14.20 |
Lõuna |
14.30 - 15.30 |
Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) külastus - tegemisi tutvustab Rain Kuldjärv |
Eelmised Põhja- ja Baltimaade maaeluvõrgustike koosolekud:
- 3.-5.03.2019 - 21. töökoosolek Lätis
- 19.09.2018 - 20. töökoosolek Eestis
- 19.03.2018 - 19. töökoosolek Saksamaal
- 15.09.2017 - 18. töökoosolek Leedus
- 25.-26.04.2017 - 17. töökoosolek Soomes
- 12.-13.09.2016 - 16. töökoosolek Lätis
- 27.-28.04.2016 - 15. töökoosolek Rootsis, osalesid Läti, Soome, Rootsi, Leedu, Taani ja Eesti
- 7.-8.12.2015 - 14. töökoosolek Poolas, osalesid Läti, Soome, Rootsi, Taani, Poola, Eesti
- 8.-9.03.2015 - 13. töökoosolek Eestis, osalesid Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani, Poola, Eesti
- 15.-16.09.2014 - 12. töökoosolek Soomes, osalesid Soome, Rootsi, Taani, Läti, Eesti
- 24.10.2013 - 11. töökoosolek Lätis, osalesid Läti, Soome, Rootsi, Poola ja Eesti
- 6.-7.06.2013 - 10. töökoosolek Taanis, osalesid Soome, Taani, Leedu, Läti, Rootsi ja Eesti
- 4.10.2012 - 9 töökoosolek Rootsis, osalesid Soome, Rootsi, Taani, Leedu, Läti, Poola ja Eesti
- 14.03.2012 - 8. töökoosolek Leedus, osalesid Soome, Rootsi, Taani, Läti, Leedu ja Poola
- 13.-14.09.2011 - 7. töökoosolek Eestis, osalesid Soome, Rootsi, Taani, Läti, Leedu ja Poola
- 23.-25.05.2011 - 6. töökoosolek Soomes, osalesid Soome, Rootsi, Taani, Läti ja Eesti
- 28.-30.04.2010 - 5. töökoosolek Lätis, osalesid - Soome, Rootsi, Taani, Läti, Leedu, Poola ja Eesti
- 26.-27.10.2010 - seminar - Poolas Euroopa Liidu Läänemere strateegia prioriteedi "Säästev maaelu arengu" seminar
- 3.-5.11.2009 - 4. töökoosolek Taanis - osalesid Soome, Rootsi, Taani, Eesti, Läti, Leedu, Poola ja Saksamaa
- 12.-14.05.2009 - 3. töökoosolek Rootsis - osalesid Taani, Soome, Eesti, Läti, Rootsi ja Poola
- 24.-26.09.2008 - 2. töökoosolek Eestis - osalesid Soome, Rootsi, Taani, Läti, Leedu ja Eesti
- 19.-20.02.2008 - 1. töökoosolek Soomes - osalesid Taani, Rootsi, Soome ja Eesti
Viimati muudetud: 15.01.2021
Hoiatus! Vabu kohti hetkel ei ole.
1. |
Helene Kõiv |
Estonian NRN |
2. |
Alistair Prior |
Scottish Government |
3. |
Hans-Olof Stålgren |
Landsbygdsnätverket |
4. |
Aleksander Bomberski |
Polish National Rural Network |
5. |
Paweł Krzeczunowicz |
Polish NRN |
6. |
Inger Pehrson |
Landsbygdsnätverket |
7. |
Kristīne Cinglere |
Latvian NRN |
8. |
Edgars Linde |
Latvian NRN |
9. |
Hanna Tamsalu |
Estonian NRN |
10. |
Juha-Matti Markkola |
NRN Finland |
11. |
Salla Pätilä |
Rural Network Support Unit of Finland I Finnish Food Authority |
12. |
Leho Verk |
Maaelu Edendamise Sihtasutus |
13. |
Triin Hallap |
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda |
14. |
Allar Korjas |
Maaeluministeerium |
15. |
Annika Suu |
PMK |
16. |
Agnes Kivistik |
PMK |
17. |
Helena Pärenson |
Maaeluministeerium |
18. |
Gret-Kristel Mällo |
Maaeluministeerium |
19. |
Taavi Kurvits |
Maaeluministeerium |
20. |
Konstantin Mihhejev |
Põllumajandusuuringute Keskus |
21. |
Reve Lambur |
Põllumajandusuuringute Keskus |
22. |
Ave Bremse |
PMK maaeluvõrgustik |
23. |
Willemine Brinkman |
EIP-AGRI Service point |
24. |
Liisa Kübarsepp |
PMK |