Place: Jäneda, Tapa municipality, Lääne-Viru county, Estonia
Registreerunute nimekiri |
Viimati muudetud: 04.11.2020
1. | Kärt Juhasoo-Lawrence | Miila Mahe Aed OÜ |
2. | Sirje Vällmann | ETNA Eestimaal MTÜ |
3. | Virve Transtok | Tallinna Tehnikakõrgkool |
4. | Margo Orupõld | MTÜ ETNA Eestimaal |
5. | Riina Trumm | Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
6. | Anu Zinovjev | OÜ Convi Food Sweets |
7. | Annika Järve | Kilde Finants OÜ |
8. | Karme Petrutis | Põllumajandusuuringute Keskus ja Jätsu OÜ |
9. | Tatjana Zamorskaja | SA Ida-Viru Ettevõtluskeskus |
10. | Julia Katok | OÜ Equira |
11. | Reelika Veelma | OÜ VR Medico |
12. | Raili Freienthal | MTÜ Tamsalu Wana Waksal |
13. | Silva Anspal | ETNA Eestimaal |
14. | Katrin Klaebo | Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ |
15. | Siret Kotka | Riigikogu |
16. | Silvia Anistsuk | FIE Silvia Anistsuk |
17. | Andra Liibek | Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ |
18. | Kaidi Kornak | Ettevõtlikud Naised Raplamaal MTÜ |
19. | Helle Rohtla | Rohe OÜ |
20. | Ivi Sark | Rapla Käsitöö- ja Kunstiselts |
21. | Oksana Lesment | |
22. | Rebecca Liis Armus | Rebecca Liis Armus OÜ |
23. | Ingrid Matteus | Kõrveküla Maanaiste Selts Miina MTÜ |
24. | Ülle Kool | MTÜ Amme Kannel; Kõrveküla maanaiste selts Miina |
25. | Mari Leover | Kõrveküla Maanaiste selts Miina |
26. | Oksana Aardam | |
27. | Pille Paavo | Randal Baltic OÜ |
28. | Pille-Riin Villem | Igavere Puukool Oü |
29. | Reet Laja | ENUT |
30. | Sille Pudel | Järva Arengu Partnerid |
31. | Anne-Mari Rannamäe | MTÜ QUIn-Estonia (innovaatilised naised) |
32. | Viive Rosenberg | MTÜ QUIn-Estonia (innovaatilised naised) |
33. | Riho Rosenberg | MTÜ QUIn-Estonia (innovaatilised naised) |
34. | Jaana Siik | Tallinna Tehnikakõrgkool |
35. | Ly Johansen | |
36. | Alide Zvorovski | TAKKK Kunstikeskus |
37. | Pille-Riin Villem | Igavere Puukool Oü |
38. | Tiina Kuuler | Valgejõe Veinivilla |
39. | Viivi Jokk | MTÜ QUIn-Estonia (innovaatilised naised) |
40. | Ruth Aarma | SA Järvamaa Arenduskeskus |
41. | Urve Sikemäe | U-Stuudio klaasikoda |
42. | Ave Bremse | PMK maaeluvõrgustik |
43. | Eve Riga | Nelja Valla Kogu MTÜ |
44. | Annika Jõks | Nelja Valla Kogu |
45. | Reet Saar | Märjamaa Nädalaleht/ Raplamaa Sõnumid |
46. | Ülle Urbanik | Võrumaa Partnerluskogu |
47. | Mercedes Merimaa | MTÜ Pärnu Lahe Partnerluskogu |
48. | Kerli Kanger | Võrumaa Partnership Assembly |
49. | Maiu Kallas | Maiu OÜ |
50. | Marika Soots | MTÜ Mäe-Koda |
51. | Sirje Eirand | Virumaa Karastajad MTÜ |
52. | Erik Lööper | PMK maaeluvõrgustik |
53. | Merle Saviauk | Kolga-Jaani Maanaiste Selts |
54. | Inna Laanmets | Vabakond MTÜ |
55. | Hiile Hiie | MTÜ Porkuni |
56. | Kertu Langinen | Kermalen OÜ |
57. | Meeli Kruus | Kõrveküla maanaiste selts Miina |