EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond  Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo Üritused (arhiiv) Maainfo 2008 aasta üritused Maainfo 03.-04.07.2008 - Eesti I Leader suveseminar (LISATUD KALENDRISSE) Maainfo 03.-04.07.2008 - tegevusgruppide registreerimine
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
PROJEKTINÄITED
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2021
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
Maainfo
MAAPIIRKONDADE PIKAAJALINE VISIOON
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
NAISED MAAPIIRKONNAS
Maainfo
SOTSIAALNE TALUPIDAMINE
Maainfo
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2007-2013
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2014-2020
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  VEEBI TV
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

03.-04.07.2008 - tegevusgruppide registreerimine

   

03. - 04. juuli 2008 - Eesti esimesed Leader kohalike tegevusgruppide suvised meeskonnapäevad - kohalike tegevusgruppide osalejad:

seisuga 14.06.2008


Jrk nr

Organisatsiooni nimi
 
Osaleja nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner)


 

1. Järva Arengu Partnerid   Silva Anspal
suveseminari JAP meeskonna grupijuht, tegevusgrupi strateegia koordoinaator
2. Järva Arengu Partnerid   Ülle Jääger
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige
3. Järva Arengu Partnerid   Sirje Laht
Järva Arengu Partnerite liige
4. Järva Arengu Partnerid   Malle Rooba
arutluspaneelis osaleja, Järva Arengu Partnerite juhatuse esimees
5. Järva Arengu Partnerid   Tõnu Taal
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige
6. Järva Arengu Partnerid   Maiu Mäe
Järva Arengu Partnerite juhatuse liige
7. Järva Arengu Partnerid   Kristjan Kõljalg Järva Arengu Partnerite juhatuse liige
8. Järva Arengu Partnerid   Juta Sakkis Järva Arengu Partnerite liige
9. Jõgevamaa Koostöökoda   Aivi Tamm
suveseminari Jõgevamaa Koostöökoja meeskonna grupijuht, tegevjuht
10. Jõgevamaa Koostöökoda   Age Mitt
Koostöökoja liige
11. Jõgevamaa Koostöökoda   Janika Läänesaar Koostöökoja liige
12. Jõgevamaa Koostöökoda   Üllar Läänesaar
Koostöökoja liige
13. Jõgevamaa Koostöökoda   Pille Tutt
Koostöökoja juhatuse liige
14. Jõgevamaa Koostöökoda   Külli Annamaa
Koostöökoja liige
15. Põlvamaa Partnerluskogu   Tiiu Rüütle
suveseminaril Põlvamaa Partnerluskogu meeskonna grupijuht, tegevjuht
16. Põlvamaa Partnerluskogu   Anneli Talv
Partnerluskogu liige
17. Põlvamaa Partnerluskogu   Karmen Kukk
Partnerluskogu juhatuse liige
18. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Pipi-Liis Siemann
suveseminaril Lõuna-Järvamaa Koostöökogu meeskonna grupijuht, juhatuse esimees
19. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Anneli Siimussaar
Koostöökogu juhatuse liige
20. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Koit Teder
Koostöökogu juhatuse liige
21. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Piret Must
Koostöökogu tegevjuht
22. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Reima Nõmmik
Koostöökogu liige
23. Lõuna-Järvamaa Koostöökogu   Krista Tiitmaa
Koostöökogu liige
24. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Merle Adams
suveseminaril Rohelise Jõemaa Koostöökogu meeskonna grupijuht, tegevjuht
25. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Tõnu Kiviloo
arutluspaneelis osaleja, Koostöökogu juhatuse esimees
26. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Ülle Vapper Koostöökogu juhatuse liige
27. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Avo Hansberg
Koostöökogu juhatuse liige
28. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Peeter Reimann
Koostöökogu juhatuse liige
29. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Lembit Kruuse
Koostöökogu juhatuse liige
30. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Aivar Ruukel
tegevusgrupi liige
31. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Andres Metsoja
Koostöökogu juhatuse liige
32. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Argo Juske
tegevusgrupi liige
33. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Kristiina Jõgis
tegevusgrupi liige
34. Rohelise Jõemaa Koostöökogu   Piret Dreimann
tegevusgrupi liige
35. Nelja Valla Kogu   Deiw Rahumägi
arutluspaneelis osaleja, Nelja Valla Kogu juhatuse esimees
36. Nelja Valla Kogu   Merle Laager
Nelja Valla Kogu liige
37. Nelja Valla Kogu   Jaanus Tärnov Nelja Valla Kogu liige
38. Võrumaa Partnerluskogu   Anneli Viitkin
arutluspaneelis osaleja, Partnerluskogu juhatuse esimees ja tegevjuht
39. Võrumaa Partnerluskogu   Ave Tamra
Partnerluskogu liige
40. Võrumaa Partnerluskogu   Liina Vähi Partnerluskogu liige
41. Võrumaa Parterluskogu   Aado Kuhlap Partnerluskogu liige
42. Võrumaa Partnerluskogu   Aadu Ojamets Partnerluskogu juhatuse liige
43. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Mecedes Merimaa
suveseminari meeskonna grupijuht, Pärnu Lahe Partnerluskogu tegevjuht ja
44. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Marika Hunt
Partnerluskogu juhatuse liige
45. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Lauri Kunto Partnerluskogu liige
46. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Ardo Lünekund
Partnerluskogu liige
47. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Taivo Hanst
Partnerluskogu liige
48. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Lennart Sünt-Mengel Partnerluskogu liige
49. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Maiu Lünekund
arutluspaneelis osaleja, Pärnu Lahe Partnerluskogu noor
50. Pärnu Lahe Partnerluskogu   Siim Hunt arutluspaneelis osaleja, Pärnu Lahe Partnerluskogu noor
51. Virumaa Koostöökogu   Aili Ilves Virumaa Koostöökogu tegevjuht
52. Virumaa Koostöökogu   Anne Kalamäe
arutluspaneelis osaleja, Koostöökoja juhatuse liige
53. Virumaa Koostöökogu   Katrin Kärner
Koostöökoja liige
54. Virumaa Koostöökogu   Raigo Rebane
Koostöökoja liige
55. Piiriveere Liider   Maivi Laar
suveseminari Piiriveere Liideri meeskonna grupijuht, Piiriveere Liidri liige
56. Piiriveere Liider   Rieka Hörn Piiriveere Liidri nõukogu liige
57. Piiriveere Liider   Valeria Litvinenko Piiriveere Liidri liige
58. Piiriveere Liider   Eneken Helk
arutluspaneelis osaleja, Piiriveere Liidri noor
59. Arenduskoda   Kuno Rooba
arutluspaneelis osaleja, Arenduskoja juhatuse esimees
60. Arenduskoda   Heiki Vuntus Arenduskoja tegevjuht ja meeskonna grupijuht
61. Arenduskoda   Alari Kirt Arenduskoja juhatuse liige
62. Arenduskoda   Lea Ruus Arenduskoja liige
63. Arenduskoda   Tiina Viirna
Arenduskoja liige
64. Arenduskoda   Arlet Palmiste
Arenduskoja liige
65. Arenduskoda   Harri Lepamets
Arenduskoja liige
66. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda   Andrus Rekor
arutluspaneelis osaleja, juhatuse esimees
67. Mulgimaa Arenduskoda   Eve Lepmets
suveseminari Arenduskoja meeskonna grupijuht, Arenduskoja juhatuse esimees
68. Mulgimaa Arenduskoda   Ene Saar
Arenduskoja juhatuse liige
69. Mulgimaa Arenduskoda   Ervin Tamberg
Arenduskoja juhatuse liige
70. Mulgimaa Arenduskoda   Kaupo Välba
Arenduskoja juhatuse liige
71. Mulgimaa Arenduskoda   Sille Tars
Arenduskoja tegevjuht
72. Mulgimaa Arenduskoda   Urmas Suurpuu Arenduskoja juhatuse liige
73. Partnerid   Mare Sikkut
suveseminari Partnerite meeskonna grupijuht, Partnerite tegevjuht
74. Partnerid   Maire Eigi
Partnerite liige
75. Partnerid   Piret Laidroo Partnerite liige
76. Partnerid   Peeter Moisto Partnerite liige
77. Partnerid   Janek Leevand Partnerite liige
78. Partnerid   Alar Peek Partnerite liige
79. Valgamaa Partnerluskogu   Tiina Ivask
suveseminari Partnerluskogu meeskonna grupijuht, Partnerluskogu tegevjuht
80. Valgamaa Partnerluskogu   Marika Muru Partnerluskogu liige
81. Valgamaa Partnerluskogu   Marek Mekk Partnerluskogu liige
82. Valgamaa Partnerluskogu   Indrek Valner Partnerluskogu liige
83. Valgamaa Partnerluskogu   Peeter Arro Partnerluskogu liige
84. Valgamaa Partnerluskogu   Jaana Butov Partnerluskogu liige
85. Valgamaa Partnerluskogu   Deivi Sarapson arutluspaneelis osaleja, Valgamaa Partnerluskogu noor
86. Valgamaa Partnerluskogu   Taavi Ivan arutluspaneelis osaleja, Valgamaa Partnerluskogu noor
87. Lääne-Harju Koostöökogu   Piia Kärssin suveseminari Koostöökogu meeskonna grupijuht, Koostöökoja tegevjuht
88. Lääne-Harju Koostöökogu   Heiki Pajur Koostöökogu juhatuse esimees
89. Lääne-Harju Koostöökogu   Ene Tamm Koostöökogu liige
90. Lääne-Harju Koostöökogu   Viktor Juhanson Koostöökogu liige
91. Lääne-Harju Koostöökogu   Helen Haab Koostöökogu juhatuse liige
92. Lääne-Harju Koostöökogu   Katrin Salep Koostöökogu liige
93. Lääne - Harju Koostöökogu   Piret Nurmse Koostöökogu liige
94. Kirderanniku Koostöökoda   Aare Rebban
Koostöökogu liige
95. Kirderanniku Koostöökoda   Kaido Seppar
Koostöökogu liige
96. Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus   Aivar Niinemägi suveseminari PAIK meeskonna grupijuht, PAIK tegevjuht
97. Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus   Elle Allik
PAIK liige
98. Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus   Katrin Suursoo
PAIK liige
99. Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus   täpsustamisel PAIK liige
100. Tartumaa Arendusselts   Kristiina Liimand suveseminari Arendusseltsi meeskonna grupijuht, Arendusseltsi tegevjuht
101. Tartumaa Arendusselts   Aksel Kivi Arendusseltsi juhatuse aseesimees
102. Tartumaa Arendusselts   Liilia Raimets tegevusgrupi liige
  Tartumaa Arendusselts   Väino Kivirüüt tegevusgrupi liige
103. Põhja-Harju Koostöökogu   Maido Pajo
Koostöökogu juhatuse liige
104. Põhja-Harju Koostöökogu   Arno Kannike
Koostöökogu juhatuse liige
105. Põhja-Harju Koostöökogu   Enno Selirand
Koostöökogu juhatuse liige
106. Kodukant Läänemaa   Margus Medell
suveseminari Kodukant Läänemaa meeskonna grupijuht, Kodukant Läänemaa tegevjuht
107. Kodukant Läänemaa   Peeter Alekand
Kodukant Läänemaa juhatuse liige
108. Raplamaa Partnerluskogu   Jaak Vitsur
suveseminari Partnerluskogu meeskonna grupijuht, Partnerluskogu tegevjuht ja juhatuse liige
109. Raplamaa Partnerluskogu   Hannes Vald Partnerluskogu juhatuse liige
110. Raplamaa Partnerluskogu   Anne Kalf
Partnerluskogu liige
111. Saarte Koostöökogu   Ahti Kuris
suveseminari Koostöökogu meeskonna grupijuht, Koostöökogu tegevjuht
112. Saarte Koostöökogu   Valdeko Tarkmees Koostöökogu liige
113. Võrtsjärve Ühendus   Karl Õmblus Ühenduse tegevjuht ja meeskonna grupijuht
114. Võrtsjärve Ühendus   Aivar Kuuskvere Ühenduse juhatuse liige
115. Võrtsjärve Ühendus   Helmut Hallemaa tegevusgrupi liige
116. Võrtsjärve Ühendus   Anneli Teder Ühenduse raamatupidaja
         

Viimati muudetud: 07.12.2011

Detsember 2021
Tagasi  Edasi
Maainfo
  


2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo