27. jaanuar 2010 – Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika tuleviku arutelul osalejad:
27. jaanuar seisuga
Jrk nr |
Osaleja nimi |
Organisatsiooni/ asutuse nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner, ekspert) |
1. | Üllas Hunt | Eesti Põllumeeste Keskliit | juhatuse esimees |
2. | Jaan Sõrra | Eesti Põllumeeste Keskliit | nõukogu esimees |
3. | Leonid Linkov | Eesti Põllumeeste Keskliit | keskliidu liige, Järva Tootjate Ühenduse ja Aravete Agro OÜ juhataja |
4. |
Ermo Kruuse | Valgamaa Partnerluskogu | juhatuse esimees |
5. | Helle Rohtla | MTÜ Abiks Põllumehele | taimekasvatuskonsulent |
6. | Kaul Nurm | Eestimaa Talupidajate Keskliit | peadirektor |
7. | Indrek Rohtma | Eestimaa Talupidajate Keskliit | nõunik |
8. | Roomet Sõrmus | Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda | juhatuse esimees |
9. | Kaja Peterson | Eesti Keskkonnaühenduste Koda | esindaja |
10. | Ando Eelmaa | Eesti Erametsaliit | juhatuse esimees |
11. | Rando Värnik | Eesti Maaülikool | Majandus- ja sotsiaalinstituudi direktor |
12. | Airi Vetemaa | Eesti Mahepõllumajanduse Sihtasutus/ Mahepõllumajanduse Koostöökogu | tegevjuht |
13. | Kalmer Visnapuu | Eesti Lihaveisekasvatajate Selts | juhatuse esimees |
14. | Leino Vessart | Eesti Lihaveisekasvatajate Selts | liige |
15. | Tiina Saron | Eesti Piimaliit | tegevdirektor |
16. | Livi Rooma | Põllumajandusuuringute Keskus | põllumajandusseire ja uuringute osakonna juhataja |
17. | Uno Silberg | Euroopa Regioonidekomitee | asepresident |
18. | Garri Raagmaa | EN RD 1. temaatiline töögrupp | ekspert |
19. | Kalle Nõlvak | Põllumajandusministeerium | kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna peaspetsialist |
20. | Hindrek Riikoja | Põllumajandusministeerium | avalike suhete osakonna asetäitja |
21. | Enn Sokk | Põllumajandusministeerium | kaubanduse ja põllumajandussaadusi töötleva tööstuse osakonna juhataja |
22. | Mai Talvik | Põllumajandusministeerium | põllumajandusturu korraldamise osakonna juhataja |
23. | Erkki Miller | Põllumajandusministeerium | taimekasvatussaaduste büroo juhataja |
24. | Kristel Maidre | Põllumajandusministeerium | põllumajanduse tulupoliitika büroo juhataja |
25. | Agne Tammistu | Põllumajandusministeerium | loomakasvatussaaduste büroo peaspetsialist juhataja ülesannetes |
26. | Peeter Seestrand | Põllumajandusministeerium | välissuhete ja arenduse asekantsler |
27 | Andres Oopkaup | Põllumajandusministeerium | põllumajandus- ja kaubanduspoliitika asekantsler |
28. | Toomas Kevvai | Põllumajandusministeerium | maaelu- ja kalanduspoliitika asekantsler |
29. | Kristina Uibopuu | Põllumajandusministeerium | eurokoordinatsioonibüroo juhataja |
30. | Margus Palu | Põllumajandusministeerium | välissuhete osakonna juhataja asetäitja |
31. | Siim Tiidemann | Põllumajandusministeerium | välissuhete osakonna juhataja |
32. | Marko Gorban | Põllumajandusministeerium | maaelu arengu osakonna juhataja asetäitja |
33. | Krista Kõiv | Maamajanduse Infokeskus | maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
34. | Reve Lambur | Maamajanduse Infokeskus | maaeluvõrgustiku büroo juhtivspetsialist |
_________________ | _________________________ | ______________________________ |
Viimati muudetud: 13.03.2010