EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond  Maainfo Maaeluvõrgustik Maainfo Üritused (arhiiv) Maainfo 2008 aasta üritused Maainfo 16.-17.04.2008 - strateegia meetmete seminar (LISATUD KALENDRISSE) Maainfo 16.-17.04.2008 - registreerimine
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
Maainfo
PROJEKTINÄITED
Maainfo
INFOKIRI VÕRGUKIRI
Maainfo
NÄITUSED
Maainfo
KONKURSID
Maainfo
AVATUD TALUDE PÄEV 2022
Maainfo
ARUKAD KÜLAD
Maainfo
MAAPIIRKONDADE PIKAAJALINE VISIOON
Maainfo
KOHALIKU TOIDU VÕRGUSTIKUD
Maainfo
NAISED MAAPIIRKONNAS
Maainfo
SOTSIAALNE TALUPIDAMINE
Maainfo
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2007-2013
Maainfo
INFOMATERJALID
Maainfo
TELEPROJEKTID
Maainfo
EESTI MAAELUVÕRGUSTIK 2014-2020
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  VEEBI TV
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

16.-17.04.2008 - registreerimine

   

Strateegia meetmete 2-päevane seminar, 16. - 17.04.2008 Jänedal, Maamajanduse Infokeskuses - osalejad:

seisuga 15.04.2008


Jrk nr

Organisatsiooni nimi

Osaleja nimi

Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner)




1.
Virumaa Koostöökogu
Aili Ilves
tegevjuht
2. Virumaa Koostöökogu
Lauri Jalonen
konsultant
3.
Lääne-Harju Koostöökogu Demis Voss
konsultant
4.
Raplamaa Partnerluskogu Jaak Vitsurtegevjuht
5.
Raplamaa Partnerluskogu
Tiia Lister juhatuse liige
6.
Raplamaa Partnerluskogu
Anne Kalfkülade koordinaator
7.
Jõgevamaa Koostöökoda
Valve Varik
tegevjuht
8. Saarte Koostöökogu
Ahti Kuris
tegevjuht
9.
Lääne-Harju Koostöökogu
Miina Frank
 
10.
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu
Pipi-Liis Siemann
juhatuse esimees
11.
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu
Piret Must
tegevjuht
12.
Arenduskoda
Heiki Vuntus
tegevjuht
13.
Arenduskoda
Tiina Vilu
juhatuse liige
14.
Arenduskoda
Milli Kikas
juhtgrupi liige
15.Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus
Aivar Niinemägi
tegevjuht
16. Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus
Elle Allik
 
17.Pandivere Arendus- ja Inkubatsioonikeskus
Katrin Tirman
ekspert
18.Rohelise Jõemaa Koostöökogu
Merle Adams
tegevjuht
19.Hiidlaste Koostöökogu
Hillar Eller
juhatuse esimees
20.Hiidlaste Koostöökogu
Matti Lüsi
Tuuru projektijuht
21.Kirderanniku Koostöökogu
Ivika Maidre
projektijuht
22. Kodukant Läänemaa
Linda Pärnpuu
juhatuse liige
23. Kodukant Läänemaa
Inda Mölder
 
24.PartneridMare Sikkut
tegevjuht
25. Partnerid
Aili Taal
juhatuse liige
26. Peipsi-Alutaguse Koostöökoda
Andrus Rekkor
juhatuse esimees
27.
Nelja Valla Kogu Deiw Rahumägi juhatuse esimees
28. PõllumajandusministeeriumVivia Aunapuu
kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist
29. PõllumajandusministeeriumSille Rähn
kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist
30. PõllumajandusministeeriumKatre Kets
kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist
31. Põllumajandusministeerium Anneli Kimmelkohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo juhataja kt
32.Põllumajandusministeerium
Ove Põder
maaelu arengu osakonna nõunik
33. PRIA
Krista Toom
maaelu investeeringutoetuste kontrolli büroo peaispektor
34. PRIA
Sigmar Suu
toetuste kontrolli osakonna juhataja aset.
35. PRIAMaria Sarv
maksete autoriseerimise büroo peaspetsialist
36. Maamajanduse Infokeskus
Ester Valdvee
maaeluvõrgustik
37. Maamajanduse Infokeskus
Krista Kõiv
maaeluvõrgustik
38.Maamamajnduse Infokeskus
Ave Bremse

maaeluvõrgustik

 

August 2022
Tagasi  Edasi
Maainfo


2 logo maaeluvõrgustikule

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo