EST Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakond / Maamajanduse analüüsi osakond Maainfo Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
 
 
Maainfo
Maainfo
EST   Maainfo   ENG
 
  Põllumajandusuuringute Keskus
Maainfo
  Maaeluvõrgustik
Maainfo
  INNOVATSIOONIVÕRGUSTIK
Maainfo
  LEADER
Maainfo
  Trükised
Maainfo
  UURINGUD
Maainfo
  Põllumajandusliku raamatupidamise andmebaas (FADN)
Maainfo
  Konsulentidele kutse andmine
Maainfo
  Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid
Maainfo

Maaelu võrgustikutöö osakonna kontaktid

   

Maaelu võrgustikutöö osakond

Reve Lambur juhataja +372 529 8009 reve.lambur [at] pmk.agri.ee
Hanna Tamsalu juhataja asetäitja +372 520 1078 hanna.tamsalu [at] pmk.agri.ee
Konstantin Mihhejev peaspetsialist +372 5845 1896 konstantin.mihhejev [at] pmk.agri.ee
Ave Bremse peaspetsialist +372 515 6412 ave.bremse [at] pmk.agri.ee
Helene Kõiv peaspetsialist +372 5622 5141 helene.koiv [at] pmk.agri.ee
Meeri Maastik peaspetsialist +372 525 8261  meeri.maastik [at] pmk.agri.ee
Erik Lööper peaspetsialist +372 384 9795 erik.looper [at] pmk.agri.ee
Kristian Raus peaspetsialist +372 672 9131 kristian.raus [at] pmk.agri.ee
Liisa Kübarsepp koosseisuväline
peaspetsialist
+372 512 8889 liisa.kybarsepp [at] pmk.agri.ee 
Annika Suu koosseisuväline
peaspetsialist
  annika.suu [at] pmk.agri.ee

 

Viimati muudetud: 10.09.2020

September 2020
Tagasi  Edasi
Maainfo
 

Päevakajalised asjad
Maainfo
MTÜ LIIVIMAA LIHAVEIS INNOVATSIOONIKLASTER: Innovatsioonitegevus „Innovatiivse mitmeliigilise pikaealise rohumaasegu loomine, kõrge lihasesisese rasvasusega veiste nuumamiseks“
LÄÄNE ELU: Kersti Kaljulaid: kes on tuulepargi vastu, tulgu Virtsu
MTÜ LIIVIMAA LIHAVEIS INNOVATSIOONIKLASTER: Innovatsioonitegevus „Bioloogiliste ja tehniliste lahenduste välja töötamine verdimevate putukate arvukuse vähendamiseks karjatatavate loomade ümbruses"
MAAELUVÕRGUSTIK: Maal elatakse päriselt - oma silm saab kuningaks 26. septembril!
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 15 (464)
TAHEVA VALLA KÜLADE SELTS: Kotuse arendamine koostöös National Geographicu kollaste raamidega
EUROOPA MAAELUVÕRGUSTIK: Uudiskiri - august 2020
EUROOPA KOMISJON: Avaldage arvamust maapiirkondade pikaajalise visiooni kohta
EUROOPA KOMISJON: Uuritakse, kuidas on COVID-19 pandeemia mõjutanud toidutarneahelat
KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Külastussündmus "Maal elamise päev"
KÜLALIIKUMINE KODUKANT: Maal elamise päeva avastart (VAATA ÜLEKANNET)

 
 
Maainfo
  Jäneda, Tapa vald 73602, Lääne-Virumaa, Tel 384 9700, seminar (at) pmk.agri.ee
Maainfo