Jrk nr |
Organisatsiooni nimi |
Osaleja nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner) |
|
|
|
|
1. |
Saarte Koostöökogu |
Ahti Kuris |
Saarte Koostöökogu tegevjuht |
2. |
Jõgevamaa Koostöökogu |
Kersti Kurvits |
Jõgevamaa Koostöökogu tegevjuht |
3. |
Jõgevamaa Koostöökogu |
Pille Tutt |
Jõgevamaa Koostöökogu juhatuse liige |
4. |
Nelja Valla Kogu |
Merle Laager |
Nelja Valla Kogu tegevjuht |
5. |
Nelja Valla Kogu |
Esta Tamm |
Nelja Valla Kogu töögrupi ekspert |
6. |
Arenduskoda |
Heiki Vuntus |
Arenduskoja tegevjuht |
7. |
Hiidlaste Koostöökogu |
Hillar Eller |
Hiidlaste Koostöökoja juhatuse esimees |
8. |
Virumaa Koostöökogu |
Aili Ilves |
Virumaa Koostöökogu koordinaator |
9. |
Virumaa Koostöökogu |
Hardi Murula |
Virumaa Koostöökogu juhatuse esimees |
10. |
Saarte Koostöökogu |
Aado Keskpaik |
Saarte Koostöökogu juhatuse liige |
11. |
MTÜ ETNA Eestimaal |
Sirje Vällmann |
MTÜ ETNA Eestimaal mentorlustegevuse projektijuht |
12. |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
Andrus Rekor |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda, juhatuse esimees |
13. |
Peipsi-Alutaguse Koostöökoda |
täpsustamisel |
täpsustamisel |
14. |
Lääne-Harju Koostöökogu |
Demis Voss |
Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna strateegia koostamise nõustaja, Harju Ettevõtlus ja Arenduskeskus
|
15. |
Järva Arengu Partnerid (JAP) |
Malle Rooba |
JAP juhatuse esimees |
16. |
JAP |
Helena Siiroja |
JAP juhatuse liige |
17. |
JAP |
Tõnu Taal |
JAP revisjonikomisjoni liige ja töögrupi liige |
18. |
JAP |
Juta Sakkis |
JAP liige ja töögrupi (Ilu ja käsitöö) juht |
19. |
JAP |
Jüri Kongas |
JAP liige ja töögrupi juht |
20. |
JAP |
Tõnu Maiste |
JAP töögrupi juht |
21. |
JAP |
Andres Mätlik |
Kõue valla arendusspetsialist |
22. |
Saarte Koostöökogu |
Anne Randmer |
Saarte Koostöökogu koostööpartner, EMI-ECO konsultant |
23. |
Võrumaa Partnerluskogu |
Marika Parv |
Võrumaa Partnerluskogu liige |
24. |
Partnerid |
Mare Sikkut |
Patnerid tegevjuht |
25. |
Partnerid |
Peeter Moisto |
Partnerid juhatuse liige |
26. |
Partnerid |
Aili Taal |
Partnerid juhatuse liige |
27. |
Partnerid |
Riina Tamberg |
Partnerid juhatuse liige |
28. |
Partnerid |
Ülle Allika |
Partnerid teemagrupi juht |
29. |
Partneid |
Aivar Aruja |
Partnerid juhatuse esimees |
30. |
PAIK |
Aivar Niinemägi |
PAIK juhataja |
31. |
PAIK |
Katrin Tirman |
PAIK strateegia ekspert |
32. |
Lääne-Harju Koostöökogu |
Heiki Pajur |
Lääne - Harju Koostöökogu juhatuse esimees |
33. |
Võrtsjärve Ühendus |
Karl Õmblus |
Võrtsjärve Ühenduse Leader projektijuht |
34. |
Võrtsjärve Ühendus |
Helmut Hallemaa |
Võrtsjärve Ühenduse konsultant |
35. |
Tartumaa Arendusselts |
Kristiina Liimand |
Tartumaa Arendusseltsi projektijuht |
36. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Marika Hunt |
Pärnu Lahe Partnerluskogu juhatuse liige |
37. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Marika Kose |
Pärnu Lahe Partnerluskogu juhatuse liige |
38. |
Raplamaa Partnerluskogu |
Jaak Vitsur |
Raplamaa Partnerluskogu juhatuse liige ja tegevjuht |
39. |
Virumaa Koostöökogu |
Krista Pedak |
Virumaa Koostöökogu konsultant, Ida-Viru Ettevõtluskeskusest |
40. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Karina Kaarepere |
Jõgevamaa Koostöökoda, juhatuse liige |
41. |
Arenduskoda |
Tiina Vilu |
Arenduskoja liige, uute teadmiste ja tehnoloogia töögrupi liige |
42. |
Arenduskoda |
Milli Kikas |
Arenduskoja liige, elukeskkonna töögrupi liige |
43. |
Kirderanniku Koostöökoda |
Rein Luuse |
Kirderanniku Koostöökoja juhatuse esimees |
44. |
Jõelähtme Vallavolikogu |
Maido Pajo |
Jõelähtme Vallavolikogu liige |
45. |
Anija Vallavalitsus |
Marge Raja |
Anija valla haridus- ja sotsiaaltöö vanemspetsialist |
46. |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu |
Ormes Olm |
Lõuna-Järvamaa Koostöökogu tegevjuht |
47. |
Kodukant Läänemaa |
Anu-Lii Jürman |
Kodukant Läänemaa juhatuse esimees |
48. |
Kodukant Läänemaa |
Sven Köster |
Kodukant Läänemaa juhatuse liige |
49. |
Kodukant Läänemaa |
Linda Pärnpuu |
Kodukant Läänemaa juhatuse liige |
50. |
MTÜ Rae Valla Alevike- ja Külavanemate Selts |
Ado Sepa |
|
51. |
Põllumajandus- ministeerium |
Toomas Kevvai |
maaelu- ja kalanduspoliitika asekantsler |
52. |
Põllumajandus- ministeerium |
Riin Saluveer |
maaelu arengu osakond |
53. |
Põllumajandus- ministeerium |
Vivia Aunapuu |
maaelu arengu osakond |
54. |
Põllumajandus- ministeerium |
Katre Kets |
maaelu arengu osakond |
55. |
Maaelu Arengu Instituut |
Lea Sudakova |
lektor / moderaator |
56. |
Maaelu Arengu Instituut |
Ülar Loolaid |
lektor / moderaator |
57. |
Maaelu Arengu Instituut |
Indrek Kärner |
lektor / moderaator |
58. |
Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik |
Ave Bremse |
lektor / moderaator |
59. |
Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik |
Ester Valdvee |
korraldaja |
60. |
Maamajanduse Infokeskus, maaeluvõrgustik |
Krista Kõiv |
korraldaja |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|