17. detsember 2008 – Eesti maaeluvõrgustiku Leader töögrupi I koosoleku osalejad:
16. detsember 2008 seisuga
Jrk nr |
Organisatsiooni nimi |
Osaleja nimi |
Positsioon organisatsioonis või organisatsiooni suhtes (koostööpartner) |
1. |
Võrumaa Partnerluskogu |
Anneli Viitkin |
juhatuse esimees ja tegevjuht |
2. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Heli Viedenhof |
liige |
3. |
Valgamaa Partnerluskogu |
Tiina Ivask |
tegevjuht |
4. |
Arenduskoda |
Heiki Vuntus |
tegevjuht |
5. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Aive Tamm |
tegevjuht |
6. |
Kirderanniku Koostöökogu |
Teet Rist |
juhatuse liige |
7. |
Piiriveere Liider |
Kaidi-Mari Liping |
juhatuse esimees |
8. |
Nelja Valla Kogu |
Deiw Rahumägi |
juhatuse esimees |
9. |
Lõuna-Järva Koostöökogu |
Piret Must |
tegevjuht |
10. |
Kirderanniku Koostöökogu |
Ivika Maidre |
projektijuht |
11. |
Virumaa Koostöökogu |
Aili Ilves |
tegevjuht |
12. |
Virumaa Koostöökogu |
Andrea Eiche |
juhatuse esimees |
13. |
Partnerid |
Mare Sikkut |
tegevjuht |
14. |
Ida-Harju Koostöökoda |
Tiina Sergo |
juhatuse esimees |
15. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Mercedes Merimaa |
tegevjuht |
16. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Rein Talisoo |
juhatuse esimees |
17. |
Pärnu Lahe Partnerluskogu |
Raili Mengel-Sünt |
meetmespetsialist |
18. |
Kodukant Läänemaa |
Ene Sarapuu |
tegevjuht |
19. |
Kodukant Läänemaa |
Indrek Tammoja |
juhiabi |
20. |
Raplamaa Partnerluskogu |
Jaak Vitsur |
juhatuse liige |
21. |
Raplamaa Partnerluskogu |
Anne Kalf |
projektinõustaja |
22. |
Arenduskoda |
Kuno Rooba |
juhatuse esimees |
23. |
Arenduskoda |
Allan Alajärv |
juhatuse liige |
24. |
Arenduskoda |
Ülle Visnapuu |
juhatuse liige |
25. |
Võrumaa Partnerluskogu |
Jarek Jõela |
juhatuse liige |
26. |
Võrumaa Partnerluskogu |
Ene Aedmaa |
juhatuse liige |
27.. |
Partnerid |
Aili Taal |
juhatuse liige |
28. |
Partnerid |
Peeter Moisto |
juhatuse liige |
29. |
Arenduskoda |
Milli Kikas |
liige |
30. |
Arenduskoda |
Marta Kondas |
liige |
31. |
Lääne-Harju Koostöökoda |
Marje Suharov |
koordinaator |
32. |
Lääne-Harju Koostöökoda |
Piia Kärssin |
tegevjuht |
33. |
Arenduskoda |
Õnnela Tedrekin |
liige |
34.. |
Mulgimaa Arenduskoda |
Eve Lepmets |
juhatuse esimees |
35.. |
Mulgimaa Arenduskoda |
Piret Leskova |
tegevjuht |
36. |
Tartumaa Arendusselts |
Kaidi Randpõld |
meetmespetsialist |
37. |
Järva Arengu Partnerid |
Silva Anspal |
tegevjuht |
38. |
Järva Arengu Partnerid |
Malle Rooba |
juhatuse esimees |
39. |
PAIK |
Aivar Niinemägi |
tegevjuht |
40. |
PAIK |
Elle Allik |
nõustaja |
41. |
Põhja-Harju Koostöökoda |
Arno Kannike |
tegevjuht |
42. |
Põhja-Harju Kooatöökoda |
Lembit Tuur |
liige |
43. |
Jõgevamaa Koostöökoda |
Pille Tutt |
juhatuse liige |
44. |
Võrtsjärve Ühendus |
Helen Laas |
meetmespetsialist |
45. |
PRIA Harjumaa-Raplamaa- Järvamaa büroo |
Priit Värk |
büroo juhataja (Järvamaa) |
46. |
PRIA Harjumaa-Raplamaa- Järvamaa büroo |
Tiia Soomer |
vaneminspektor (Harjumaa) |
47. |
PRIA Harjumaa-Raplamaa- Järvamaa büroo |
Raul Mölder |
vaneminspektor (Raplamaa) |
48. |
PRIA Harjumaa-Raplamaa- Järvamaa büroo |
Pille Lainemägi |
vaneminspektor (Järvamaa) |
49. |
Põllumajandusministeerium |
Katre Kets |
kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist |
50. |
Põllumajandusministeerium |
Triin Hansson |
kohaliku algatuse ja elukeskkonna büroo peaspetsialist |
51. |
Maamajanduse Infokeskus |
Ave Bremse |
maaeluvõrgustiku büroo juhataja |
52. |
Maamajanduse Infokeskus |
Ester Valdvee |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhtivspetsialist |
53. |
Maamajanduse Infokeskus |
Meeri Klooren |
maaeluvõrgustiku büroo juhtivspetsialist |
54. |
Maamajanduse Infokeskus |
Krista Kõiv |
maaelu- ja kalandusvõrgustiku osakonna juhataja |
|
|
______________________
|
|
Viimati muudetud: 23.10.2011